marble - en to uk translation catalogue (153 entries)

en: Marble Virtual Globe
uk: Віртуальний глобус Marble

en: A World Atlas.
uk: Атлас світу.

en: (c) 2007-%1
uk: © 2007–%1

en: Developer and Original Author
uk: Розробник і автор проєкту

en: WMS Support, Mobile, Performance
uk: Підтримка WMS, мобільна версія, швидкодія

en: Geodata
uk: Геодані

en: OpenStreetMap Integration, OSM Namefinder, Download Management
uk: Інтеграція OpenStreetMap, пошук назв у OSM, керування отриманням

en: Elevation Profile
uk: Профіль висот

en: APRS Plugin
uk: Додаток APRS

en: Online Services support
uk: Підтримка мережевих служб

en: Satellites
uk: Супутники

en: Satellites, Eclipses
uk: Супутники, затемнення

en: Plasma Integration, Bugfixes
uk: Інтеграція з Плазмою, виправлення вад

en: Routing, Navigation, Mobile
uk: Маршрути, навігація, мобільна версія

en: Routing, Elevation Profile
uk: Маршрути, профіль висот

en: Core Developer: KML and Windows support
uk: Основний розробники: підтримка KML і Windows

en: Bugfixes
uk: Виправлення вад

en: Core Developer and Co-Maintainer
uk: Основний розробник і супроводжувач

en: Core Developer: Marble Runners, World-Clock Plasmoid
uk: Основний розробник: інструменти запуску Marble, плазмоїд світового годинника

en: Network plugins
uk: Мережеві додатки

en: Planet filter
uk: Фільтр планет

en: Marble Python Bindings
uk: Прив’язки Marble до Python

en: Historical Maps
uk: Історичні карти

en: Astronomical Observatories
uk: Астрономічні обсерваторії

en: ESA Summer of Code in Space 2012 Project: Visualization of planetary satellites
uk: Проєкт ESA Summer of Code in Space 2012: візуалізація орбіт супутників планет

en: ESA Summer of Code in Space 2011 Project: Visualization of Satellite Orbits
uk: Проєкт ESA Summer of Code in Space 2011: візуалізація орбіт супутників

en: Google Summer of Code 2011 Project: OpenStreetMap Vector Rendering
uk: Проєкт Google Summer of Code 2011: векторне представлення карт OpenStreetMap

en: Google Summer of Code 2011 Project: Marble Touch on MeeGo
uk: Проєкт Google Summer of Code 2011: Marble Touch на MeeGo

en: Google Summer of Code 2010 Project: Bookmarks
uk: Проєкт Google Summer of Code 2010: закладки

en: Google Summer of Code 2010 Project: Time Support
uk: Проєкт Google Summer of Code 2010: підтримка часових даних

en: Google Summer of Code 2010 Project: Turn-by-turn Navigation
uk: Проєкт Google Summer of Code 2010: покрокова навігація

en: Google Summer of Code 2009 Project: OSM Annotation
uk: Проєкт Google Summer of Code 2009: підтримка OSM

en: Google Summer of Code 2009 Project: Online Services
uk: Проєкт Google Summer of Code 2009: мережеві служби

en: Google Summer of Code 2008 Project: Vector Tiles for Marble
uk: Проєкт Google Summer of Code 2008: векторні елементи у Marble

en: Google Summer of Code 2008 Project: Panoramio / Wikipedia -photo support for Marble
uk: Проєкт Google Summer of Code 2008: підтримка фотографій Panoramio / Вікіпедії у Marble

en: Google Summer of Code 2007 Project: Equirectangular Projection ("Flat Map")
uk: Проєкт Google Summer of Code 2007: еквідистанційна проєкція («плоска карта»)

en: Google Summer of Code 2007 Project: GPS Support for Marble
uk: Проєкт Google Summer of Code 2007: підтримка GPS у Marble

en: Google Summer of Code 2007 Project: KML Support for Marble
uk: Проєкт Google Summer of Code 2007: підтримка KML у Marble

en: Development & Patches
uk: Розробка і латки

en: Platforms & Distributions
uk: Платформи і дистрибутиви

en: Artwork
uk: Графічні роботи

en: Various Suggestions & Testing
uk: Різноманітні пропозиції і тестування

en: Special thanks for providing an important source of inspiration by creating Marble's predecessor "Kartographer".
uk: Особлива подяка за створення важливого джерела натхнення і попередника Marble — «Kartographer».

en: Enable debug output
uk: Увімкнути вивід діагностичної інформації

en: Display OSM placemarks according to the level selected
uk: Показувати позначки місць OSM відповідно до вибраного рівня

en: Make a time measurement to check performance
uk: Виконати вимір часу, щоб перевірити швидкодію

en: Show frame rate
uk: Показати частоту кадрів

en: Show tile IDs
uk: Показати ідентифікатори елементів

en: Show time spent in each layer
uk: Показувати час, витрачений на кожен з шарів

en: Use a different directory <directory> which contains map data.
uk: Використовувати інший каталог <directory>, який містити дані карти.

en: Do not use the interface optimized for small screens
uk: Не використовувати інтерфейс, оптимізований для невеликих екранів

en: Use the interface optimized for small screens
uk: Використовувати інтерфейс, оптимізований для невеликих екранів

en: Do not use the interface optimized for high resolutions
uk: Не використовувати інтерфейс, оптимізований для екранів високої роздільності

en: Use the interface optimized for high resolutions
uk: Використовувати інтерфейс, оптимізований для екранів високої роздільності

en: Show map at given lat lon <coordinates>
uk: Показати фрагмент карти з позицією з вказаними координатами

en: Show map at given geo <uri>
uk: Показати фрагмент карти з позицією зі вказаною геоадресою <uri>

en: Set the distance of the observer to the globe (in km)
uk: Встановити відстань спостерігача від Земної кулі (у км)

en: Use map <id> (e.g. "earth/openstreetmap/openstreetmap.dgml")
uk: Використовувати ідентифікатор карти <id> (наприклад, «earth/openstreetmap/openstreetmap.dgml»)

en: One or more placemark files to be opened
uk: Один або декілька файлів позначок місць, які слід відкрити

note: i18n: ectx: label, entry, group (Time)
en: The date and time of marble clock
uk: Дата і час годинника Marble

note: i18n: ectx: label, entry, group (Time)
en: The speed of marble clock
uk: Швидкість годинника Marble

note: i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: The unit chosen to measure distances.
uk: Одиниця виміру відстаней.

note: i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: The unit chosen to measure angles.
uk: Одиниця виміру кутів.

note: i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: The quality at which a still map gets painted.
uk: Якість показу нерухомого зображення.

note: i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: The quality at which an animated map gets painted.
uk: Якість показу рухомого зображення.

note: i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: The localization of the labels.
uk: Локалізація міток.

note: i18n: ectx: label, entry (mapFont), group (View)
en: The general font used on the map.
uk: Загальний шрифт, який буде використано для карти.

note: i18n: ectx: label, entry (lastFileOpenDir), group (View)
en: The last directory that was opened by File->Open.
uk: Останній каталог, який було відкрито за допомогою пункту «Файл→Відкрити».

note: i18n: ectx: label, entry, group (Navigation)
en: The behaviour of the planet's axis on mouse dragging.
uk: Поведінка вісі планети під час перетягування вказівником миші.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Navigation)
en: The location shown on application startup.
uk: Місце, яке буде показано після запуску програми.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Navigation)
en: Display animation on voyage to target.
uk: Показувати анімовану подорож до мети.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Navigation)
en: The external OpenStreetMap editor application
uk: Зовнішня програма для редагування карт OpenStreetMap

note: i18n: ectx: label, entry, group (Cache)
en: Cache for tiles reserved in the physical memory.
uk: Кеш елементів, який зберігатиметься у оперативній пам’яті.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Cache)
en: Maximum space on the hard disk that can be used to store tiles.
uk: Максимальний простір на жорсткому диску, який можна використовувати для зберігання елементів.

note: i18n: ectx: label, entry (proxyUrl), group (Cache)
en: URL for the proxy server.
uk: Адреса URL проксі-сервера.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Cache)
en: Port for the proxy server.
uk: Порт проксі-сервера.

note: i18n: ectx: label, entry (proxyUser), group (Cache)
en: Username for authorization.
uk: Ім’я користувача для розпізнавання.

note: i18n: ectx: label, entry (proxyPass), group (Cache)
en: Password for authorization.
uk: Пароль для розпізнавання.

note: i18n: ectx: label, entry (proxyHttp), group (Cache)
en: Proxy type is HTTP
uk: Типом проксі є HTTP

note: i18n: ectx: label, entry (proxySocks5), group (Cache)
en: Proxy type is Socks5
uk: Типом проксі є Socks5

note: i18n: ectx: label, entry (proxyAuth), group (Cache)
en: Proxy requires Authentication
uk: Сервер потребує розпізнавання

note: i18n: ectx: label, entry (activePositionTrackingPlugin), group (Plugins)
en: The position tracking plugin used to determine the current location
uk: Додаток стеження за позицією для визначення поточного розташування

en: Position: %1
uk: Позиція: %1

en: Altitude: %1
uk: Висота: %1

en: Tile Zoom Level: %1
uk: Масштаб елементів: %1

en: Time: %1
uk: Час: %1

en: Sorry, unable to open '%1':
    '%2'
uk: Вибачте, не вдалося відкрити «%1»:
    «%2»

en: File not readable
uk: Файл є непридатним до читання

en: A Virtual Globe
uk: Віртуальний глобус

en: Sorry, unable to open '%1'. The file is not accessible.
uk: Вибачте, не вдалося відкрити «%1». Доступ до файла закрито.

en: File not accessible
uk: Файл недоступний

en: All Supported Files
uk: Всі файли, що підтримуються

[ctx: @title:window]
en: Open File
uk: Відкриття файла

[ctx: @title:window]
en: Export Map
uk: Експорт карти

en: Images *.jpg *.png
uk: Зображення *.jpg *.png

en: An error occurred while trying to save the file.
uk: Під час спроби збереження файла трапилась помилка.

en: Unnamed
uk: Без назви

[ctx: Action for downloading an entire region of a map]
en: Download Region...
uk: Отримати ділянку…

[ctx: Action for saving the map to a file]
en: &Export Map...
uk: &Експортувати карту…

[ctx: Action for toggling offline mode]
en: &Work Offline
uk: &Працювати автономно

[ctx: Action for copying the map to the clipboard]
en: &Copy Map
uk: &Копіювати карту

[ctx: Action for copying the coordinates to the clipboard]
en: C&opy Coordinates
uk: К&опіювати координати

[ctx: Action for opening a file]
en: &Open...
uk: &Відкрити…

[ctx: Action for downloading maps (GHNS)]
en: Download Maps...
uk: Отримати карти…

[ctx: Status tip]
en: Download new maps
uk: Отримати нові карти

[ctx: Action for creating new maps]
en: &Create a New Map...
uk: С&творити нову карту…

[ctx: Status tip]
en: A wizard guides you through the creation of your own map theme.
uk: Цей майстер допоможе вам у створенні вашої власної теми карти.

[ctx: Action for toggling clouds]
en: &Clouds
uk: &Хмари

[ctx: Action for sun control dialog]
en: S&un Control...
uk: Керування Сон&цем…

[ctx: Action for time control dialog]
en: &Time Control...
uk: Керування &часом…

[ctx: Action for locking float items on the map]
en: Lock Position
uk: Зафіксувати розташування

en: Show Shadow
uk: Показувати тінь

en: Hide Shadow
uk: Приховати тінь

en: Shows and hides the shadow of the sun
uk: Показати або приховати тінь від сонця

en: Show sun icon on the Sub-Solar Point
uk: Показати піктограму Сонця у підсонячній точці

en: Hide sun icon on the Sub-Solar Point
uk: Приховати піктограму Сонця у підсонячній точці

en: Show sun icon on the sub-solar point
uk: Показати піктограму Сонця у підсонячній точці

en: Lock Globe to the Sub-Solar Point
uk: Зафіксувати глобус у підсонячній точці

en: Unlock Globe to the Sub-Solar Point
uk: Розблокувати глобус у підсонячній точці

en: Lock globe to the sub-solar point
uk: Зафіксувати глобус у підсонячній точці

[ctx: Add Bookmark]
en: Add &Bookmark...
uk: &Додати закладку…

[ctx: Show Bookmarks]
en: Show &Bookmarks
uk: По&казувати закладки

en: Show or hide bookmarks in the map
uk: Показати або приховати закладки на карті

en: &Set Home Location
uk: &Встановити початкове місце

[ctx: Manage Bookmarks]
en: &Manage Bookmarks...
uk: &Керування закладками…

[ctx: Edit the map in an external application]
en: &Edit Map...
uk: &Редагувати карту…

en: &Record Movie
uk: За&писати відео

en: Records a movie of the globe
uk: Записати відео роботи з глобусом

en: &Stop Recording
uk: &Припинити записування

en: Stop recording a movie of the globe
uk: Припинити записування відео роботи з глобусом

[ctx: Action for toggling]
en: Show Position
uk: Показувати розташування

[ctx: Action for toggling]
en: Show Date and Time
uk: Показати дату і час

[ctx: Action for toggling]
en: Show Altitude
uk: Показувати висоту над рівнем моря

[ctx: Action for toggling]
en: Show Tile Zoom Level
uk: Показувати масштаб елементів

[ctx: Action for toggling]
en: Show Download Progress Bar
uk: Показувати панель поступу отримання

en: View
uk: Перегляд

en: Navigation
uk: Навігація

en: Cache & Proxy
uk: Кеш і проксі

en: Date & Time
uk: Дата і час

en: Synchronization
uk: Синхронізація

en: Routing
uk: Маршрути

en: Plugins
uk: Додатки

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
uk: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
uk: З&міни

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
uk: П&ерегляд

note: i18n: ectx: Menu (infoboxes)
en: &Info Boxes
uk: &Інформаційні панелі

note: i18n: ectx: Menu (onlineservices)
en: &Online Services
uk: Мере&жеві служби

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
uk: П&араметри

note: i18n: ectx: Menu (panels)
en: &Panels
uk: &Панелі

note: i18n: ectx: Menu (viewSize)
en: &View Size
uk: &Розмір області перегляду

note: i18n: ectx: Menu (bookmarks)
en: &Bookmarks
uk: &Закладки

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
uk: Головний пенал

note: i18n: ectx: ToolBar (pluginToolBar)
en: Edit Toolbar
uk: Змінити панель інструментів
