plasma_applet_org.kde.plasma.worldclock - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Map Display
uk: Показ карти

en: Projection:
uk: Проєкція:

en: Equirectangular
uk: Циліндрична

en: Mercator
uk: Меркатора

en: Center on:
uk: Центр у:

en: Daylight
uk: Денне світло

en: Longitude
uk: Довгота

en: Location
uk: Розташування

en: Longitude:
uk: Довгота:

en: Show date:
uk: Показувати дату:

en: Use custom time zone selection:
uk: Нетиповий вибір часового поясу:
