plasma_wallpaper_org.kde.plasma.worldmap - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Projection:
uk: Проєкція:

en: Equirectangular
uk: Циліндрична

en: Mercator
uk: Меркатора

en: Center on:
uk: Центр у:

en: Daylight
uk: Денне світло

en: Longitude
uk: Довгота:

en: Location
uk: Місце

en: Longitude:
uk: Довгота:
