marble - en to uk translation catalogue (22 entries)

[ctx: @title:group]
en: Germanisches Nationalmuseum
uk: Німецький національний музей

en: The original Behaim globe can be visited in the <a href="https://www.gnm.de/">Germanisches Nationalmuseum</a> in Nuremberg, Germany.
uk: З оригінальним глобусом Бегайма можна ознайомитися у <a href="https://www.gnm.de/">Німецькому національному музеї</a> у Нюрнберзі, Німеччина.

[ctx: @title:group]
en: Map Content
uk: Вміст карти

en: Digitized map based on orthophotographic gores by TU Vienna, 1990. Germanisches Nationalmuseum and Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg, CC BY-SA 3.0. Ghillany map based on two planiglobes which are provided as a map supplement to F.W. Ghillany's "Geschichte des Seefahrers Ritter Martin Behaim nach den ältesten vorhandenen Urkunden", Nuremberg 1853. CC BY-SA 3.0.
uk: Оцифрована карта на основі ортофотографічного зондування від Технічного університету Відня, 1990 рік. Німецький національний музей та Ерланген-Нюрнберзький університет імені Фрідріха-Александра, CC BY-SA 3.0. Карта Гіланьї на основі двох планіглобусів, наданих як додаток до карти Ф. В. Гіланьї «Geschichte des Seefahrers Ritter Martin Behaim nach den ältesten vorhandenen Urkunden», Нюрнберг 1853 р. CC BY-SA 3.0.

en: Marble Behaim
uk: Marble Бегайма

en: Digital reproduction of a globe crafted at the time of Columbus' first sea travel to the west.
uk: Цифрове відтворення глобуса, який було виготовлено у часи першої подорожі Колумба на захід.

en: © KDE Community
uk: © Спільнота KDE

en: <p>Martin Behaim's Erdapfel</p><p>The oldest existent globe of the Earth. Martin Behaim and collaborators created the globe around 1492 at the time of <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Voyages_of_Christopher_Columbus">Columbus'</a> first sea travel to the west.Hence the American continent is missing on this globe.Also note the detailed inscriptions in early modern German.</p><p>Please see <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Erdapfel">Wikipedia: Erdapfel</a> for further information about the Behaim globe.
uk: <p>Ердапфель Мартіна Бехайма</p><p>Найстаріший глобус Землі, що зберігся до наших часів. Мартін Бехайм і його робітники створили земну кулю приблизно в 1492 році під час першої морської подорожі <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Voyages_of_Christopher_Columbus">Колумба</a> на захід. Через це Американського континенту на цьому глобусі немає. Також зверніть увагу на докладні написи ранньосучасною німецькою мовою.</p><p>Будь ласка, перегляньте <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Erdapfel">Вікіпедія: Erdapfel</a>, щоб дізнатися більше про глобус Бехайма.

[ctx: @info:credit]
en: Author
uk: Автор

[ctx: @title:group]
en: Globe Settings
uk: Параметри глобуса

[ctx: @option:check]
en: Show Behaim places
uk: Показати місця Бегайма

[ctx: @option:check]
en: Show texts and illustrations
uk: Показати тексти та ілюстрації

[ctx: @option:check]
en: Show the accurate coastline
uk: Показати точну берегову лінію

[ctx: @title:group]
en: Globe Variant
uk: Варіант глобуса

[ctx: @option:radio]
en: Original (1492)
uk: Оригінал (1492)

en: Digital imagery taken directly from the original Behaim globe.
uk: Цифрові зображення, які створено безпосередньо на основі оригінального глобуса Бегайма.

[ctx: @option:radio]
en: Ghillany (1853)
uk: Гіланьї (1853)

en: A (rough) facsimile created by Friedrich Wilhelm Ghillany in 1853.
uk: (Грубе) факсиміле, яке було створено Фрідріхом Вільгельмом Гіланьї у 1853 році.

[ctx: @option:radio]
en: Ravenstein (1908)
uk: Равенштайн (1908)

en: A (rough) facsimile created by Ernest George Ravenstein in 1908.
uk: (Грубе) факсиміле, яке було створено Ернестом Георгом Равенштайном у 1908 році.

[ctx: @title:window]
en: Behaim Globe
uk: Глобус Бегайма

[ctx: @action:button]
en: Information
uk: Відомості
