marco 1.25.0 - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Desktop
af: Werkskerm

en: Close window
af: Sluit venster

en: Current theme
af: Huidige tema

en: Cancel
af: Kanselleer

en: Disable connection to session manager
af: Deaktiveer konneksie na sessiebestuurder

en: Specify session management ID
af: Spesifiseer sessiebestuurs-ID

en: Make X calls synchronous
af: Maak X-oproepe gelyktydig

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Move
af: _Skuif

note: separator Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Close
af: _Sluit

en: left
af: links

en: right
af: regs

en: Border
af: Rand
