marco 1.25.0 - en to es_AR translation catalogue (9 entries)

en: Desktop
es_AR: Escritorio

en: Close window
es_AR: Cerrar ventana

en: Minimize window
es_AR: Minimizar ventana

en: Move window
es_AR: Mover ventana

en: Current theme
es_AR: Tema actual

en: Cancel
es_AR: Cancelar

en: Disable connection to session manager
es_AR: Deshabilitar la conexión a la sesión de manager

en: Specify session management ID
es_AR: Especifique el ID de la sesión de management

en: Close Window
es_AR: Cerrar ventana
