MATE Desktop Environment - en to fur translation catalogue (8 entries)

en: Desktop
fur: Scritori

en: Close window
fur: Siere il barcon

en: Cancel
fur: Scancele

en: Disable connection to session manager
fur: Disabilite la conession al gjestôr di session

en: Specify session management ID
fur: Specifiche l'ID dal gjestôr di session

en: Close Window
fur: Siere barcon

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Move
fur: _Môf

note: separator Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Close
fur: _Siere
