marco 1.25.0 - en to ka translation catalogue (104 entries)

en: Desktop
ka: სამუშაო მაგიდა

en: Take a screenshot
ka: ეკრანის ანაბეჭდის გადაღება

en: Take a screenshot of a window
ka: ფანჯრის ანაბეჭდის გადაღება

en: Run a terminal
ka: ტერმინალის გაშვება

en: Window Management
ka: ფანჯრების მართა

en: Switch to workspace 1
ka: გადადი გარემო 1

en: Switch to workspace 2
ka: სამუშაო გარემო 2 გადართვა

en: Switch to workspace 3
ka: სამუშაო გარემო 3 გადართვა

en: Switch to workspace 4
ka: სამუშაო გარემო 4 გადართვა

en: Switch to workspace 5
ka: სამუშაო გარემო 5 გადართვა

en: Switch to workspace 6
ka: სამუშაო გარემო 2 გადართვა

en: Switch to workspace 7
ka: სამუშაო გარემო 7 გადართვა

en: Switch to workspace 8
ka: სამუშაო გარემო 8 გადართვა

en: Switch to workspace 9
ka: სამუშაო გარემო 9 გადართვა

en: Switch to workspace 10
ka: სამუშაო გარემო 10 გადართვა

en: Switch to workspace 11
ka: სამუშაო გარემო 11 გადართვა

en: Switch to workspace 12
ka: სამუშაო გარემო 12 გადართვა

en: Toggle fullscreen mode
ka: სრული ეკრანის რეჟიმზე გადასვლა

en: Toggle maximization state
ka: მთელს ეკრანზე გაშლის რეჟიმი

en: Maximize window
ka: ფანჯრის გადიდება

en: Toggle shaded state
ka: დაჩრდილულ რეჟიმზე გადასვლა

en: Close window
ka: დახურე ფანჯარა

en: Minimize window
ka: ფანჯრის ჩაკეცვა

en: Move window
ka: ფანჯრის გადაადგილება

en: Resize window
ka: ფანჯრის ზომის შეცვლა

en: Maximize window vertically
ka: ფანჯრის ვერტიკალურად გაშლა

en: Maximize window horizontally
ka: ფანჯრის ჰორიზონტალურად გაშლა

en: Window focus mode
ka: ფანჯრის აქტივირების რეჟიმი

en: Action on title bar double-click
ka: ფანჯრის სათაურის ზოლზე ორმაგი წკაპის მოქმედება

en: Use standard system font in window titles
ka: ფანჯრის სათაურში სისტემის შრიფტის გამოყენება

en: Window title font
ka: ფანჯარის სათაურის შრიფტი

en: Number of workspaces
ka: სამუშაო გარემოებების რაოდენობა

en: Enable Visual Bell
ka: Visual Bell-ის ჩართვა

en: Visual Bell Type
ka: ვიზუალური სიგნალის ტიპი

en: Name of workspace
ka: სამუშაო გარემოს სახელი

en: Run a defined command
ka: განსაზღვრული პროგრამის გაშვება

en: The screenshot command
ka: ეკრანის ანაბეჭდის მისაღები ბრძანება

en: The window screenshot command
ka: ფანჯარის ანაბეჭდის გადასაღები ბრძანება

en: _Wait
ka: _ლოდინი

en: _Force Quit
ka: _ნაძალადევი გამოსვლა

en: No command %d has been defined.
ka: ბრძანება %d არ არის განსაზღვრული.

en: No terminal command has been defined.
ka: ტერმინალის ბრძანება არ არის განსაზღვრული.

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Disable connection to session manager
ka: ვერ ვუკავშირდები სესიის მენეჯერს

en: Replace the running window manager with Marco
ka: მიმდინარე ფანჯრების მმართველის Marco-ით ჩანაცვლება

en: Specify session management ID
ka: აღნიშნეთ თუ რომელი სეანსი ჩაიტვირთოს

en: X Display to use
ka: X გამოსაყენებელი გარემო

en: Initialize session from savefile
ka: სესიის დამახსოვრებული ფაილიდან ჩატვირთვა

en: Print version
ka: ვერსიის ბეჭდვა

en: Make X calls synchronous
ka: X გამოძახების სინქრონიზება

en: Failed to scan themes directory: %s
ka: ვერ განხორციელდა გაფორმების თემების დასტის სკანირება: %s

en: Workspace %d
ka: სამუშაო გარემო %d

en: Window manager:
ka: ფანჯარათა მმართველი:

en: Bug in window manager:
ka: შეცდომა ფანჯარათა მმართველში:

en: Window manager warning:
ka: ფანჯარათა მმართველის გაფრთხილება:

en: Window manager error:
ka: ფანჯარათა მმართველის შეცდომა:

en: Usage: %s
ka: გამოყენება: %s

en: Close Window
ka: ფანჯრის დახურვა

en: Window Menu
ka: ფანჯრის მენუ

en: Minimize Window
ka: ფანჯრის მინიმიზირება

en: Maximize Window
ka: ფანჯრის მაქსიმიზირება

en: Keep Window On Top
ka: ფანჯრის წინაპლანზე დატოვება

en: Remove Window From Top
ka: ფანჯრის წინაპლანიდან მოშორება

en: Always On Visible Workspace
ka: ყოველთვის ხილულ გარემოში გამოჩენა

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Mi_nimize
ka: მი_ნიმიზირება

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Ma_ximize
ka: მთელს ეკრანზე გაფართო_ება

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Unma_ximize
ka: თავდა_პირველი ზომის დაბრუნება

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Roll _Up
ka: _დახვევა

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Unroll
ka: _გაშლა

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Move
ka: _გადაადგილება

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Resize
ka: _ზომის შეცვლა

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Move Titlebar On_screen
ka: _სათაურის ზოლის ეკრანზე გადაადგილება

note: separator Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Always on _Top
ka: ყოველთვის წინა _პლანზე

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Always on Visible Workspace
ka: ყოვ_ელთვის ხილულ გარემოში ჩვენება

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Only on This Workspace
ka: _მხოლოდ მიმდინარე გარემოში

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Move to Workspace _Left
ka: _მარცხენა გარემოში გადატანა

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Move to Workspace R_ight
ka: მარჯვენა გარემოშ_ი გადატანა

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Move to Workspace _Up
ka: ზემ_ო·გარემოში·გადატანა

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Move to Workspace _Down
ka: ქვემო გარემოში გა_დატანა

note: separator Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Close
ka: _დახურვა

en: Workspace 1_0
ka: სამუშაო გარემო 1_0

en: Workspace %s%d
ka: სამუშაო გარემო %s%d

en: Move to Another _Workspace
ka: სხვა გარემოში გადა_ტანა

en: top
ka: ზემოთ

en: bottom
ka: ქვემოთ

en: left
ka: მარცხენა

en: right
ka: მარჯვენა

note: Translators: This means that an attribute which should have been found * on an XML element was not in fact found.
en: No "%s" attribute on element <%s>
ka: "%s" ატრიბუტი არაა ელემენტისთვის <%s>

en: Line %d character %d: %s
ka: სტრიქონი %d, სიმბოლო %d: %s

en: Attribute "%s" is invalid on <%s> element in this context
ka: ატრიბუტი "%s" უმართებლოა <%s> ელემენტისთვის ამ კონტექსტში

en: Element <%s> is not allowed below <%s>
ka: ელემენტი <%s> დაუშვებელია <%s> კვანძში

en: Element <%s> is not allowed inside a <%s> element
ka: ელემენტი <%s> დაუშვებელია <%s> ელემენტში

en: No text is allowed inside element <%s>
ka: ელემენტში <%s> ტექსტი დაუშვებელია

en: Border-only window
ka: მხოლოდ ფანჯარის ჩარჩო

en: Bar
ka: ზოლი

en: Normal Application Window
ka: ჩვეულებრივი ფანჯარა

en: Dialog Box
ka: დიალოგ ფანჯარა

en: Modal Dialog Box
ka: მოდალური დიალოგ ფანჯარა

en: Utility Palette
ka: დამხმარე პალიტრა

en: Torn-off Menu
ka: გამოყოფილი მენიუ

en: Border
ka: ჩარჩო

en: Button layout test %d
ka: ღილკთა განლაგების ტესტი %d

en: %g milliseconds to draw one window frame
ka: ფანჯრის ჩარჩოს დახატვისთვის საჭირო %g მილიწამი

en: Error loading theme: %s
ka: გაფორმების თემის ჩატვირთვისას დაიშვა შეცდომა: %s
