marco 1.25.0 - en to kk translation catalogue (92 entries)

en: Desktop
kk: Жұмыс үстелі

en: Take a screenshot
kk: Скриншотты түсіру

en: Take a screenshot of a window
kk: Терезе скриншотын түсіріп алу

en: Switch to workspace 1
kk: 1-ші жұмыс орнына ауысу

en: Switch to workspace 2
kk: 2-ші жұмыс орнына ауысу

en: Switch to workspace 3
kk: 3-ші жұмыс орнына ауысу

en: Switch to workspace 4
kk: 4-ші жұмыс орнына ауысу

en: Switch to workspace 5
kk: 5-ші жұмыс орнына ауысу

en: Switch to workspace 6
kk: 6-шы жұмыс орнына ауысу

en: Switch to workspace 7
kk: 7-ші жұмыс орнына ауысу

en: Switch to workspace 8
kk: 8-ші жұмыс орнына ауысу

en: Switch to workspace 9
kk: 9-шы жұмыс орнына ауысу

en: Switch to workspace 10
kk: 10-шы жұмыс орнына ауысу

en: Switch to workspace 11
kk: 11-ші жұмыс орнына ауысу

en: Switch to workspace 12
kk: 12-ші жұмыс орнына ауысу

en: Activate the window menu
kk: Терезе мәзірін белсендіру

en: Toggle fullscreen mode
kk: Толық экран режиміне өту/одан шығу

en: Toggle maximization state
kk: Жазық күйін ауыстыру

en: Maximize window
kk: Терезені жазық қылу

en: Restore window
kk: Терезені қалпына келтіру

en: Toggle shaded state
kk: Көлеңкелі күйін ауыстыру

en: Close window
kk: Терезені жабу

en: Minimize window
kk: Терезені минималды қылу

en: Move window
kk: Терезені жылжыту

en: Resize window
kk: Терезе өлшемдерін өзгерту

en: Raise window above other windows
kk: Терезені басқа терезелердің алдына көтеру

en: Lower window below other windows
kk: Терезені басқа терезелердің артына апару

en: Maximize window vertically
kk: Терезені вертикалды жазық қылу

en: Maximize window horizontally
kk: Терезені горизонталды жазық қылу

en: Move window to center of screen
kk: Терезені экран ортасына жылжыту

en: Move window to workspace 1
kk: Терезені 1-ші жұмыс орнына жылжыту

en: Move window to workspace 2
kk: Терезені 2-ші жұмыс орнына жылжыту

en: Move window to workspace 3
kk: Терезені 3-ші жұмыс орнына жылжыту

en: Move window to workspace 4
kk: Терезені 4-ші жұмыс орнына жылжыту

en: Move window to workspace 5
kk: Терезені 5-ші жұмыс орнына жылжыту

en: Move window to workspace 6
kk: Терезені 6-шы жұмыс орнына жылжыту

en: Move window to workspace 7
kk: Терезені 7-ші жұмыс орнына жылжыту

en: Move window to workspace 8
kk: Терезені 8-ші жұмыс орнына жылжыту

en: Move window to workspace 9
kk: Терезені 9-шы жұмыс орнына жылжыту

en: Move window to workspace 10
kk: Терезені 10-шы жұмыс орнына жылжыту

en: Move window to workspace 11
kk: Терезені 11-ші жұмыс орнына жылжыту

en: Move window to workspace 12
kk: Терезені 12-ші жұмыс орнына жылжыту

en: Move window one workspace to the left
kk: Терезені бір жұмыс орнына солға жылжыту

en: Move window one workspace to the right
kk: Терезені бір жұмыс орнына оңға жылжыту

en: Move window one workspace up
kk: Терезені бір жұмыс орнына жоғары жылжыту

en: Move window one workspace down
kk: Терезені бір жұмыс орнына төмен жылжыту

en: Whether to resize with the right button
kk: Оң жақ батырмасымен өлшемін өзгерту керек пе

en: Arrangement of buttons on the titlebar
kk: Атау жолағындағы батырмалар орналасуы

en: Window focus mode
kk: Фокус режимі

en: Current theme
kk: Ағымдағы тема

en: Window title font
kk: Терезе атауының қарібі

en: Number of workspaces
kk: Жұмыс орындар саны

en: Compositing Manager
kk: Композитинг баптаулары

en: You may choose to wait a short while for it to continue or force the application to quit entirely.
kk: Сіз қолданба өз жұмысын жалғастырғанды күтіп, немесе оны мәжбүрлетіп жаба аласыз.

en: _Wait
kk: _Күту

en: _Force Quit
kk: _Мәжбүрлі шығу

en: Cancel
kk: Ба_с тарту

en: Disable connection to session manager
kk: Сессиялар менеджеріне байланыстарды сөндіру

en: Specify session management ID
kk: Сессия менеджментінің ID-ін көрсету

en: X Display to use
kk: Қолданылатын X дисплейі

en: Print version
kk: Нұсқа ақпаратын шығару

en: Workspace %d
kk: Жұмыс орны %d

en: Window manager:
kk: Терезелер басқарушысы:

note: Translators: the title of a window from another machine
en: %s (on %s)
kk: %s (%s жерінде)

en: Close Window
kk: Терезені жабу

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Mi_nimize
kk: Қа_йыру

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Ma_ximize
kk: Ж_азық қылу

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Unma_ximize
kk: Жа_зық емес қылу

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Roll _Up
kk: Атауға ж_инау

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Unroll
kk: Жи_наудан қайтару

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Move
kk: Жы_лжыту

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Resize
kk: Ө_лшемін өзгерту

note: separator Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Always on _Top
kk: Әрқа_шан үстінде

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Always on Visible Workspace
kk: Әрқашан кө_рініп тұрған жұмыс орнында

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Only on This Workspace
kk: Тек ос_ы жұмыс орнында

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Move to Workspace _Left
kk: _Сол жақтағы жұмыс орнына ауыстыру

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Move to Workspace R_ight
kk: Оң _жақтағы жұмыс орнына ауыстыру

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Move to Workspace _Up
kk: Жоға_рыдағы жұмыс орнына ауыстыру

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Move to Workspace _Down
kk: Тө_мендегі жұмыс орнына ауыстыру

note: separator Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Close
kk: Жа_бу

en: Workspace %d%n
kk: Жұмыс орны %d%n

en: Workspace 1_0
kk: Жұмыс орны 1_0

en: Workspace %s%d
kk: Жұмыс орны %s%d

en: Move to Another _Workspace
kk: Басқа жұмыс орнына ж_ылжыту

en: left
kk: солға

en: right
kk: оңға

en: Attribute "%s" repeated twice on the same <%s> element
kk: <%s> элементінде "%s" атрибуты екі рет қайталанды

en: Attribute "%s" is invalid on <%s> element in this context
kk: Бұл контекстте "%s" атрибуты <%s> элементінің ішінде қате

en: Element <%s> is not allowed below <%s>
kk: <%s> элементін <%s> алдында орналастыру рұқсат етілмеген

en: Bar
kk: Жолақты

en: Border
kk: Шектер

en: Benchmark
kk: Сынау
