marco 1.25.0 - en to ku_IQ translation catalogue (20 entries)

en: Desktop
ku_IQ: ڕوومێز

en: Window Management
ku_IQ: بەڕێوەبردنی پەنجەرە

en: Close window
ku_IQ: داخستنی پەنجەرە

en: Move window
ku_IQ: گواستنەوەی پەنجەرە

en: _Wait
ku_IQ: _چاوەڕێ بکە

en: _Force Quit
ku_IQ: _هێزی داخستن

en: Cancel
ku_IQ: هەڵوەشاندنەوە

en: Close Window
ku_IQ: داخستنی پەنجەرە

en: Keep Window On Top
ku_IQ: پەنجەرەکە لەسەرەوە بهێڵەوە

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Move
ku_IQ: _گواستنەوە

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Resize
ku_IQ: _قەبارەپێدانەوە

note: separator Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Always on _Top
ku_IQ: هەمیشە لە_سەرەوە

note: separator Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Close
ku_IQ: _داخستن

en: top
ku_IQ: سەرەوە

en: bottom
ku_IQ: خوارەوە

en: left
ku_IQ: چەپ

en: right
ku_IQ: ڕاست

en: _OK
ku_IQ: _باشە

en: Bar
ku_IQ: تووڵ

en: Normal Application Window
ku_IQ: پەنجەرەی ئاسایی نەرمەواڵە
