marco 1.25.0 - en to ky translation catalogue (54 entries)

en: Desktop
ky: Иш столу

en: Show the panel's main menu
ky: Панелдин башкы менюсун көрсөтүү

en: Run a terminal
ky: Терминалды ачуу

en: Window Management
ky: Терезелерди башкаруу

en: Restore window
ky: Терезени калыбына келтирүү

en: Close window
ky: Терезени жабуу

en: Minimize window
ky: Терезени түрүү

en: Move window
ky: Терезени ташуу

en: Current theme
ky: Кезектеги тема

en: Compositing Manager
ky: Композит менеджери

en: _Wait
ky: _Күтүү

en: _Force Quit
ky: _Аяктоо

en: Cancel
ky: Жокко чыгаруу

en: Disable connection to session manager
ky: Сеанс менеджерине туташтырбоо

en: Specify session management ID
ky: Сеансты башкаруунун ID'син көрсөтүү

en: X Display to use
ky: Колдонулуучу X-дисплей

en: Print version
ky: Версиясын көрсөтүү

en: Workspace %d
ky: Иш орду %d

en: Could not create directory '%s': %s
ky: «%s» каталогун жаратуу мүмкүн эмес: %s

en: Error writing session file '%s': %s
ky: «%s» файл сеансын жаздыруу катасы: %s

en: Unknown element %s
ky: %s элементи белгисиз

en: Window manager:
ky: Терезе менеджери:

en: Bug in window manager:
ky: Терезе менеджериндеги ката:

en: Window manager error:
ky: Терезе менеджеринин катасы:

note: Translators: the title of a window from another machine
en: %s (on %s)
ky: %s (%s)

note: Simple case-- don't bother to look it up.  It's root.
en: %s (as superuser)
ky: %s (суперколдонуучудан)

note: Translators: the title of a window owned by another user * on this machine
en: %s (as %s)
ky: %s (%s колдонуучудан)

note: Translators: the title of a window owned by another user * on this machine, whose name we don't know
en: %s (as another user)
ky: %s (башка колдонуучудан)

en: Usage: %s
ky: Колдонуу: %s

en: Close Window
ky: Терезени жабуу

en: Window Menu
ky: Терезе менюсу

en: Minimize Window
ky: Терезени түрүү

en: Maximize Window
ky: Терезени бүтүн экранга жаюу

en: Restore Window
ky: Терезени калыбына келтирүү

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Mi_nimize
ky: _Түрүү

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Ma_ximize
ky: Бүтүн _экранга жаюу

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Unma_ximize
ky: _Мурунку өлчөмүн калыбына келтирүү

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Move
ky: _Ташуу

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Resize
ky: Ө_лчөмүн өзгөртүү

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Always on Visible Workspace
ky: _Ар дайым көрүнгөн иш столунда

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Only on This Workspace
ky: _Бул иштөө столунда гана

note: separator Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Close
ky: _Жабуу

en: Workspace %d%n
ky: Иш орду %d%n

en: Workspace 1_0
ky: Иш орду 1_0

en: Workspace %s%d
ky: Иш орду %s%d

en: Move to Another _Workspace
ky: Башка _Иштөө жерге жылдыруу

en: Bar
ky: Панель

en: Dialog Box
ky: Диалог терезеси

en: Border
ky: Чек

en: Usage: marco-theme-viewer [THEMENAME]
ky: Колдонуу: marco-theme-viewer [ТЕМААТЫ]

en: Error loading theme: %s
ky: Теманы жүктөө катасы: %s

en: Normal Title Font
ky: Кадимкидей аталыш ариби

en: Small Title Font
ky: Кичинекей аталыш ариби

en: Large Title Font
ky: Чоң аталыш ариби
