marco 1.25.0 - en to la translation catalogue (14 entries)

en: Desktop
la: Tabula

en: Window Management
la: Administratio Fenestrarum

en: Window title font
la: typus tituli fenestrae

en: Unknown window information request: %d
la: Petitio rerum fenestrae ignoratus: %d

en: Workspace %d
la: Spatium labori %d

en: Screen %d on display '%s' is invalid
la: Quadrum %d in apparatu visifico %s mendosus est

en: Window manager:
la: Curator fenestrarum:

en: Bug in window manager:
la: Mendum in administratione fenestrarum:

en: Window manager warning:
la: Administrationis fenestrarum monitus:

en: Window manager error:
la: Administrationis fenestrarum error:

note: Translators: the title of a window from another machine
en: %s (on %s)
la: %s (in %s)

en: Failed to load theme "%s": %s
la: Thema "%s" imponi non potuit: %s

en: No <%s> set for theme "%s"
la: Nullum <%s> statutum in themate "%s"

note: Translators: This means that an attribute which should have been found * on an XML element was not in fact found.
en: No "%s" attribute on element <%s>
la: Nulla "%s" qualitas in elemento <%s>
