marco 1.25.0 - en to li translation catalogue (12 entries)

en: Desktop
li: Wirkblaad

en: Cancel
li: Annulere

en: Disable connection to session manager
li: Verbènjing mit de sessiemeister oetsjakele

en: Specify session management ID
li: Sessiemeister-ID sjpesifisere

en: Make X calls synchronous
li: X-calls sinkroon make

en: Workspace %d
li: Wirkblaad %d

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Mi_nimize
li: _Minimalisere

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Ma_ximize
li: Ma_ximalisere

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Unma_ximize
li: _Hersjtèlle

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Move
li: _Verplaatse

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Resize
li: Aafmaetinge _verangere

note: separator Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Close
li: _Sjloete
