marco 1.25.0 - en to lv translation catalogue (367 entries)

en: Desktop
lv: Darbvirsma

en: Show the panel's &quot;Run Application&quot; dialog box
lv: Parāda paneļa &quot;Palaist aplikācijas&quot; dialoglogu

en: Show the panel's main menu
lv: Parāda paneļa galveno izvēlni

en: Take a screenshot
lv: Uzņemt ekrānattēlu

en: Take a screenshot of a window
lv: Uzņemt loga ekrānattēlu

en: Run a terminal
lv: Palaist termināli

en: Rename current workspace
lv: Pārsaukt pašreizējo darbavietu

en: Window Management
lv: Logu Pārvaldība

en: Move between windows, using a popup window
lv: Pārvietoties starp logiem, lietojot izlecošo logu

en: Move between windows of an application, using a popup window
lv: Pārvietoties starp lietotnes logiem, lietojot izlecošo logu

en: Move between panels and the desktop, using a popup window
lv: Pārvietoties starp paneļiem un darbvirsmu, lietojot izlecošo logu

en: Move between windows immediately
lv: Pārvietoties starp logiem nekavējoties

en: Move between windows of an application immediately
lv: Nekavējoties pārvietoties starp lietotņu logiem

en: Move between panels and the desktop immediately
lv: Nekavējoties pārvietoties starp paneļiem un darbvirsmu

en: Hide all normal windows and set focus to the desktop
lv: Paslēpt visus logus un fokusēties uz darbvirsmu

en: Switch to workspace 1
lv: Pārslēgties uz 1. darbavietu

en: Switch to workspace 2
lv: Pārslēgties uz 2. darbavietu

en: Switch to workspace 3
lv: Pārslēgties uz 3. darbavietu

en: Switch to workspace 4
lv: Pārslēgties uz 4. darbavietu

en: Switch to workspace 5
lv: Pārslēgties uz 5. darbavietu

en: Switch to workspace 6
lv: Pārslēgties uz 6. darbavietu

en: Switch to workspace 7
lv: Pārslēgties uz 7. darbavietu

en: Switch to workspace 8
lv: Pārslēgties uz 8. darbavietu

en: Switch to workspace 9
lv: Pārslēgties uz 9. darbavietu

en: Switch to workspace 10
lv: Pārslēgties uz 10. darbavietu

en: Switch to workspace 11
lv: Pārslēgties uz 11. darbavietu

en: Switch to workspace 12
lv: Pārslēgties uz 12. darbavietu

en: Switch to workspace on the left of the current workspace
lv: Pārslēgties uz darbavietu pa kreisi no pašreizējās

en: Switch to workspace on the right of the current workspace
lv: Pārslēgties uz darbavietu pa labi no pašreizējās

en: Switch to workspace above the current workspace
lv: Pārslēgties uz darbavietu virs pašreizējās

en: Switch to workspace below the current workspace
lv: Pārslēgties uz darbavietu zem pašreizējās

en: Switch to previously selected workspace
lv: Pārslēgties uz iepriekš izvēlēties darbavietu

en: Activate the window menu
lv: Aktivizēt loga izvēlni

en: Toggle fullscreen mode
lv: Pārslēgt pilnekrāna režīmu

en: Toggle maximization state
lv: Pārslēgt maksimizācijas stāvokli

en: Maximize window
lv: Maksimizēt logu

en: Restore window
lv: Atjaunot logu

en: Toggle shaded state
lv: Pārslēgt ēnoto stāvokli

en: Close window
lv: Aizvērt logu

en: Minimize window
lv: Minimizēt logu

en: Move window
lv: Pārvietot logu

en: Resize window
lv: Mainīt loga izmēru

en: Toggle whether window is on all workspaces or just one
lv: Pārslēgt, vai logs ir redzams visās darbvirsmās vai tikai vienā

en: Raise window if it's covered by another window, otherwise lower it
lv: Pacelt logu, ja to aizsedz kāds cits, citādi pazemināt

en: Raise window above other windows
lv: Pacelt logu virs citiem logiem

en: Lower window below other windows
lv: Pazemināt logu zem citiem logiem

en: Maximize window vertically
lv: Maksimizēt logu vertikāli

en: Maximize window horizontally
lv: Maksimizēt logu horizontāli

en: Move window to north-west (top left) corner
lv: Pārvietot logu uz ekrāna ziemeļrietumu (augšējo kreiso) stūri

en: Move window to north-east (top right) corner
lv: Pārvietot logu uz ekrāna ziemeļaustrumu (augšējo labo) stūri

en: Move window to south-west (bottom left) corner
lv: Pārvietot logu uz ekrāna dienvidrietumu (apakšējo kreiso) stūri

en: Move window to south-east (bottom right) corner
lv: Pārvietot logu uz ekrāna dienvidaustrumu (apakšējo labo) stūri

en: Move window to north (top) side of screen
lv: Pārvietot logu uz ekrāna ziemeļu (augšējo) malu

en: Move window to south (bottom) side of screen
lv: Pārvietot logu uz ekrāna dienvidu (apakšējo) malu

en: Move window to east (right) side of screen
lv: Pārvietot logu uz ekrāna austrumu (labo) malu

en: Move window to west (left) side of screen
lv: Pārvietot logu uz ekrāna rietumu (kreiso) malu

en: Move window to center of screen
lv: Pārvietot logu uz ekrāna centru

en: Move window to north (top) monitor
lv: Pārvietot logu uz ziemeļu (augšējo) monitoru

en: Move window to south (bottom) monitor
lv: Pārvietot logu uz dienvidu (apakšējo) monitoru

en: Move window to east (right) monitor
lv: Pārvietot logu uz austrumu (labo) monitoru

en: Move window to west (left) monitor
lv: Pārvietot logu uz rietumu (kreiso) monitoru

en: Move window to workspace 1
lv: Pārvietot logu uz 1. darbavietu

en: Move window to workspace 2
lv: Pārvietot logu uz 2. darbavietu

en: Move window to workspace 3
lv: Pārvietot logu uz 3. darbavietu

en: Move window to workspace 4
lv: Pārvietot logu uz 4. darbavietu

en: Move window to workspace 5
lv: Pārvietot logu uz 5. darbavietu

en: Move window to workspace 6
lv: Pārvietot logu uz 6. darbvietu

en: Move window to workspace 7
lv: Pārvietot logu uz 7. darbavietu

en: Move window to workspace 8
lv: Pārvietot logu uz 8. darbavietu

en: Move window to workspace 9
lv: Pārvietot logu uz 9. darbavietu

en: Move window to workspace 10
lv: Pārvietot logu uz 10. darbavietu

en: Move window to workspace 11
lv: Pārvietot logu uz 11. darbavietu

en: Move window to workspace 12
lv: Pārvietot logu uz 12. darbavietu

en: Move window one workspace to the left
lv: Pārvietot logu vienu darbvietu pa kreisi

en: Move window one workspace to the right
lv: Pārvietot logu vienu darbvietu pa labi

en: Move window one workspace up
lv: Pārvietot logu vienu darbvietu augšup

en: Move window one workspace down
lv: Pārvietot logu vienu darbvietu lejup

en: Modifier to use for modified window click actions
lv: Modifikators, kuru lietot modificētā loga klikšķu darbībām

en: Whether to resize with the right button
lv: Vai mainīt izmēru ar labo pogu

en: Set this to true to resize with the right button and show a menu with the middle button while holding down the key given in "mouse_button_modifier"; set it to false to make it work the opposite way around.
lv: Iestatiet to uz patiesu, lai mainītu izmēru ar labo pogu un rādītu izvēlni ar vidējo pogu, kamēr tur nospiestu taustiņu, kurš ir norādīts atslēgā "mouse_button_modifier"; iestatiet to uz nepatiesu, lai tas strādātu otrādi.

en: Arrangement of buttons on the titlebar
lv: Pogu kārtība virsrakstjoslā

en: Arrangement of buttons on the titlebar. The value should be a string, such as "menu:minimize,maximize,spacer,close"; the colon separates the left corner of the window from the right corner, and the button names are comma-separated. Duplicate buttons are not allowed. Unknown button names are silently ignored so that buttons can be added in future marco versions without breaking older versions. A special spacer tag can be used to insert some space between two adjacent buttons.
lv: Pogu kārtība virsrakstjoslā. Vērtībai jābūt virknei, tādai kā "menu:minimize,maximize,close"; kols atdala kreiso loga stūri no labā stūra un pogu nosaukumi ir komatu atdalīti. Dublētas pogas netiek pieļautas. Nezināmi pogu nosaukumi tiek klusi ignorēti, tādējādi pogas var tikt pievienotas turpmākās marco versijās, nesabojājot vecākas versijas. Speciālas atstarpju birkas var izmantot, lai ievietotu atstarpes starp blakus esošām pogām.

en: Window focus mode
lv: Logu fokusēšanas režīms

en: The window focus mode indicates how windows are activated. It has three possible values; "click" means windows must be clicked in order to focus them, "sloppy" means windows are focused when the mouse enters the window, and "mouse" means windows are focused when the mouse enters the window and unfocused when the mouse leaves the window.
lv: Loga fokusēšanās režīms nosaka, kā logi tiek aktivizēti. Tam ir trīs iespējamās vērtības: "klikšķis" nozīmē, ka uz logiem ir jāuzklikšķina, lai tos fokusētu, "paviršs" nozīmē , ka logi tiek fokusēti, kad pele slīd tiem pāri, un "pele" nozīmē, ka logi tiek fokusēti, kad pele slīd logam pāri, un atfokusēti, kad pele pamet logu.

en: Control how new windows get focus
lv: Kā jauni logi iegūst fokusu

en: This option provides additional control over how newly created windows get focus. It has two possible values; "smart" applies the user's normal focus mode, and "strict" results in windows started from a terminal not being given focus.
lv: Šī vērtība nodrošina papildu kontroli pār to, kā jaunizveidotie logi tiek aktivizēti. Tai ir divas iespējamas vērtības: "smart" izmanto standarta aktivizēšanas iestatījumus, "strict" nosaka, ka no komandrindas palaistie logi netiks aktivizēti.

en: Whether raising should be a side-effect of other user interactions
lv: Vai logu aktivizēšanai būtu jābūt citu mijiedarbību blakusrezultātam

en: Setting this option to false can lead to buggy behavior, so users are strongly discouraged from changing it from the default of true. Many actions (e.g. clicking in the client area, moving or resizing the window) normally raise the window as a side-effect. Setting this option to false, which is strongly discouraged, will decouple raising from other user actions, and ignore raise requests generated by applications. See http://bugzilla.gnome.org/show_bug.cgi?id=445447#c6. Even when this option is false, windows can still be raised by an alt-left-click anywhere on the window, a normal click on the window decorations, or by special messages from pagers, such as activation requests from tasklist applets. This option is currently disabled in click-to-focus mode. Note that the list of ways to raise windows when raise_on_click is false does not include programmatic requests from applications to raise windows; such requests will be ignored regardless of the reason for the request. If you are an application developer and have a user complaining that your application does not work with this setting disabled, tell them it is _their_ fault for breaking their window manager and that they need to change this option back to true or live with the "bug" they requested.
lv: Šīs iespējas False iestatīšana var izraisīt kļūmīgu darbību, tāpēc neiesakām mainīt to no pamata vai True. Daudzu darbību (piemēram, klikšķis logā, loga pāvietošana vai tā izmēru mainīšana) blakusparādība ir loga pacelšanās. Šīs iespējas iestatīšana False, kas nav ieteicama, atsaistīs lietotāja darbības izraisītu loga pacelšanu un ignorēs loga pacelšanu, kas vajadzīga programmām. Skatīt http://bugzilla.gnome.org/show_bug.cgi?id=445447#c6. Pat ja ši iespēja ir iestatīta nepareizi, logi var tikt pacelti ar alt-left-click jebkur logā, ar parastu klikšķi, vai pēc uzdevumu saraksta sīklietotnes pieprasījuma. Click-to-focus režīmā šī iespēja pašlaik ir atspējota. Ievērojiet, ka logu pacelšanas iemeslu sarakstā nav iekļauti programmu pieprasījumi logu pacelšanai, ja raise_on_click iestatīts False; šie pieprasījumi tiek ignorēti jebkurā gadījumā. Ja Jums kā programmas izstrādātājam pienāk lietotāju sūdzības par nestrādājošu programmu šīs iespējas nepareizas iestatīšanas dēļ, varat atbildēt, ka tiem jāmaina šis iestatījums uz True vai Live

en: Action on title bar double-click
lv: Darbība uz virsrakstjoslas dubultklikšķa

en: This option determines the effects of double-clicking on the title bar. Current valid options are 'toggle_shade', which will shade/unshade the window, 'toggle_maximize' which will maximize/unmaximize the window, 'toggle_maximize_horizontally' and 'toggle_maximize_vertically' which will maximize/unmaximize the window in that direction only, 'minimize' which will minimize the window, 'shade' which will roll the window up, 'menu' which will display the window menu, 'lower' which will put the window behind all the others, and 'none' which will not do anything.
lv: Šī vērtība nosaka peles dubultklikšķa efektu uz virsrakstjoslas. Šobrīd derīgas vērtības ir 'toggle_shade', kas ēnos/atēnos logu, un 'toggle_maximize_horizontally' un 'toggle_maximize_vertically', kas maksimizēs/atmaksimizēs logu tikai šajā virzienā, 'minimize', kas minimizēs logu, 'shade', kas uzritinās logu augšup, 'menu', kas parādīs loga izvēlni, 'lower', kas novietos logu aiz visiem citiem logiem un 'none', kas nedarīs neko.

en: Action on title bar middle-click
lv: Vidējās pogas klikšķa darbība uz virsrakstjoslas

en: This option determines the effects of middle-clicking on the title bar. Current valid options are 'toggle_shade', which will shade/unshade the window, 'toggle_maximize' which will maximize/unmaximize the window, 'toggle_maximize_horizontally' and 'toggle_maximize_vertically' which will maximize/unmaximize the window in that direction only, 'minimize' which will minimize the window, 'shade' which will roll the window up, 'menu' which will display the window menu, 'lower' which will put the window behind all the others, and 'none' which will not do anything.
lv: Šī vērtība nosaka peles vidējā taustiņa klikšķa efektu uz virsrakstjoslas. Šobrīd derīgas vērtības ir 'toggle_shade', kas ēnos/atēnos logu, un 'toggle_maximize_horizontally' un 'toggle_maximize_vertically', kas maksimizēs/atmaksimizēs logu tikai šajā virzienā, 'minimize', kas minimizēs logu, 'shade', kas uzritinās logu augšup, 'menu', kas parādīs loga izvēlni, 'lower', kas novietos logu aiz visiem citiem logiem un 'none', kas nedarīs neko.

en: Action on title bar right-click
lv: Labās pogas klikšķa darbība uz virsrakstjoslas

en: This option determines the effects of right-clicking on the title bar. Current valid options are 'toggle_shade', which will shade/unshade the window, 'toggle_maximize' which will maximize/unmaximize the window, 'toggle_maximize_horizontally' and 'toggle_maximize_vertically' which will maximize/unmaximize the window in that direction only, 'minimize' which will minimize the window, 'shade' which will roll the window up, 'menu' which will display the window menu, 'lower' which will put the window behind all the others, and 'none' which will not do anything.
lv: Šī vērtība nosaka peles labā taustiņa klikšķa efektu uz virsrakstjoslas. Šobrīd derīgas vērtības ir 'toggle_shade', kas ēnos/atēnos logu, un 'toggle_maximize_horizontally' un 'toggle_maximize_vertically', kas maksimizēs/atmaksimizēs logu tikai šajā virzienā, 'minimize', kas minimizēs logu, 'shade', kas uzritinās logu augšup, 'menu', kas parādīs loga izvēlni, 'lower', kas novietos logu aiz visiem citiem logiem un 'none', kas nedarīs neko.

en: Automatically raises the focused window
lv: Automātiski pacelt fokusēto logu

en: If set to true, and the focus mode is either "sloppy" or "mouse" then the focused window will be automatically raised after a delay specified by the auto_raise_delay key. This is not related to clicking on a window to raise it, nor to entering a window during drag-and-drop.
lv: Ja patiess un fokusēšanas režīms ir vai nu "paviršs" vai "pele", tad fokusētais logs tiks automātiski aktivizēts pēc aiztures (aizturi nosaka auto_raise_delay). Tam nav sakara ar loga aktivizēšanu ar klikšķi vai ievilkšanu.

en: Delay in milliseconds for the auto raise option
lv: Aizture milisekundēs automātiskās pacelšanas opcijai

en: The time delay before raising a window if auto_raise is set to true. The delay is given in thousandths of a second.
lv: Laika aizture pirms loga pacelšanas, ja auto_raise ir iestatīts kā patiess. Aizture tiek izteikta sekundes tūkstošdaļās.

en: Current theme
lv: Patreizējā tēma

en: The theme determines the appearance of window borders, titlebar, and so forth.
lv: Tēma nosaka izskatu loga robežām, virsrakstjoslai un tamlīdzīgi.

en: Use standard system font in window titles
lv: Lietot sistēmas standarta fontu logu virsrakstos

en: If true, ignore the titlebar_font option, and use the standard application font for window titles.
lv: Ja patiess, ignorēt titlebar_font iespēju un lietot standarta lietotņu fontu logu nosaukumiem.

en: Window title font
lv: Loga virsraksta fonts

en: A font description string describing a font for window titlebars. The size from the description will only be used if the titlebar_font_size option is set to 0. Also, this option is disabled if the titlebar_uses_desktop_font option is set to true.
lv: Fonta apraksta virkne, kas apraksta fontu logu virsrakstjoslās. Izmērs no apraksta tiks lietots, ja titlebar_font_size vērtība ir 0. Šī vērtība tiek atslēgta, ja ieslēgta titlebar_uses_desktop_font.

en: Number of workspaces
lv: Darbvietu skaits

en: Number of workspaces. Must be more than zero, and has a fixed maximum to prevent making the desktop unusable by accidentally asking for too many workspaces.
lv: Darbvietu skaits. Jābūt lielākam par nulli un ir fiksēts maksimums, lai nejauši nepadarītu darbvirsmu nelietojamu.

en: Enable Visual Bell
lv: Aktivizēt vizuālo zvanu

en: Turns on a visual indication when an application or the system issues a 'bell' or 'beep'; useful for the hard-of-hearing and for use in noisy environments.
lv: Ieslēdz programmu vai sistēmas 'zvanu' vai 'pīkstienu' vizuālu indikāciju; noderīga vājdzirdīgiem cilvēkiem un darbam trokšņainās vidēs.

en: System Bell is Audible
lv: Sistēmas zvans ir dzirdams

en: Determines whether applications or the system can generate audible 'beeps'; may be used in conjunction with 'visual bell' to allow silent 'beeps'.
lv: Nosaka, vai lietotnes un sistēma var ģenerēt dzirdamus 'pīkstienus'; var lietot kopā ar 'vizuālo zvanu', lai atļautu klusos 'zvanus'.

en: Visual Bell Type
lv: Vizuālā zvana tips

en: Tells Marco how to implement the visual indication that the system bell or another application 'bell' indicator has been rung. Currently there are two valid values, "fullscreen", which causes a fullscreen white-black flash, and "frame_flash" which causes the titlebar of the application which sent the bell signal to flash. If the application which sent the bell is unknown (as is usually the case for the default "system beep"), the currently focused window's titlebar is flashed.
lv: Nosaka, kā Marco vajadzētu īstenot vizuālo indikāciju, ka sistēmas zvans vai citas programmas 'zvana' indikators ir iedarbojies. Šobrīd ir divas derīgas vērtības: "fullscreen", kas izraisa zibsni pa visu ekrānu, un "frame_flash", kas liek iezibsnīties izsaucošās programmas virsraksta joslai. Ja nav zināma programma, kas ir nosūtījusi zvanu, tad iezibsnīsies aktīvā loga virsraksta josla.

en: Compositing Manager
lv: Kompozicionēšanas pārvaldnieks

en: Determines whether Marco is a compositing manager.
lv: Nosaka, vai Marco ir kompozicionēšanas pārvaldnieks.

en: If true, trade off usability for less resource usage
lv: Ja šis elements ir atzīmēts, lietojamība tiks iemainīta pret mazāku resursu izmantojumu

en: If true, marco will give the user less feedback by using wireframes, avoiding animations, or other means. This is a significant reduction in usability for many users, but may allow legacy applications to continue working, and may also be a useful tradeoff for terminal servers. However, the wireframe feature is disabled when accessibility is on.
lv: Ja patiess, Marco sniegs lietotājam mazāk informācijas, izmantojot vadrāmjus, izvairoties no animācijām u.tml. Tas samazina lietojamību, taču var noderēt darbā ar vecākām programmām vai terminālserveru risinājumos. Ja aktivizētas pieejamības funkcijas, Marco tomēr nelietos vadrāmjus.

en: (Not implemented) Navigation works in terms of applications not windows
lv: (Nav iestrādāts) Navigācija darbojas vairāk pēc lietotnēm nekā logiem

en: If true, then Marco works in terms of applications rather than windows. The concept is a bit abstract, but in general an application-based setup is more like the Mac and less like Windows. When you focus a window in application-based mode, all the windows in the application will be raised. Also, in application-based mode, focus clicks are not passed through to windows in other applications. Application-based mode is, however, largely unimplemented at the moment.
lv: Ja patiess, tad Marco darbojas drīzāk ar lietotnēm nekā logiem. Varētu teikt, vairāk kā Mac nekā Windows. Kad fokusējat logu lietotņu režīmā, visi lietotnes logi tiek aktivizēti. Tāpat arī lietotņu režīmā fokusēšanas klikšķi netiek nodoti logiem citās lietotnēs. Šis režīms gan vēl nav īsti izstrādāts.

en: Disable misfeatures that are required by old or broken applications
lv: Atslēgt īpatnības, kas nepieciešamas vecām vai līkām lietotnēm

en: Some applications disregard specifications in ways that result in window manager misfeatures. This option puts Marco in a rigorously correct mode, which gives a more consistent user interface, provided one does not need to run any misbehaving applications.
lv: Dažas programmas neievēro specifikācijas, un logu pārvaldniekiem nākas pielāgoties. Šī vērtība ieslēdz Marco strikto režīmu, kas nodrošina saskanīgāku lietotāja saskarni, ja jums nav vajadzīgas nepaklausīgās programmas.

en: Name of workspace
lv: Darbvietas nosaukums

en: The name of a workspace.
lv: Darbvietas nosaukums.

en: Run a defined command
lv: Palaist definētu komandu

en: Move backward between windows of an application, using a popup window
lv: Pārvietoties atpakaļ starp lietotnes logiem, lietojot izlecošo logu

en: Move backward between windows, using a popup window
lv: Pārvietoties atpakaļ starp logiem, lietojot izlecošo logu

en: Move backward between panels and the desktop, using a popup window
lv: Pārvietoties atpakaļ starp paneļiem un darbvirsmu, lietojot izlecošo logu

en: Move backward between windows of an application immediately
lv: Nekavējoties pārvietoties atpakaļ starp lietotņu logiem

en: Move backward between windows immediately
lv: Nekavējoties pārvietoties atpakaļ starp logiem

en: Move backward between panels and the desktop immediately
lv: Nekavējoties pārvietoties atpakaļ starp paneļiem un darbvirsmu

en: Show the panel's "Run Application" dialog box
lv: Parāda paneļa "lietotņu palaišanas" logu

en: Commands to run in response to keybindings
lv: Komandas, kuras palaiž taustiņsasaistes

en: The /apps/marco/global_keybindings/run_command_N keys define keybindings that correspond to these commands. Pressing the keybinding for run_command_N will execute command_N.
lv: Atslēgas /apps/marco/global_keybindings/run_command_N definē taustiņsasaistes, kas atbilst šīm komandām. Taustiņsasaiste run_command_N palaidīs command_N.

en: The screenshot command
lv: Ekrānattēla komanda

en: The /apps/marco/global_keybindings/run_command_screenshot key defines a keybinding which causes the command specified by this setting to be invoked.
lv: /apps/marco/global_keybindings/run_command_screenshot atslēga definē taustiņsasaistes, kas izpilda attiecīgo komandu.

en: The window screenshot command
lv: Loga ekrānattēla komanda

en: The /apps/marco/global_keybindings/run_command_window_screenshot key defines a keybinding which causes the command specified by this setting to be invoked.
lv: /apps/marco/global_keybindings/run_command_window_screenshot atslēga definē taustiņsasaistes, kas izpilda attiecīgo komandu.

en: Toggle whether a window will always be visible over other windows
lv: Pārslēdz to, vai logs vienmēr redzams virs citiem logiem

en: Bell event
lv: Zvana notikums

en: Unknown window information request: %d
lv: Nezināms logu informācijas pieprasījums: %d

note: Translators: %s is a window title
en: <tt>%s</tt> is not responding.
lv: <tt>%s</tt> nereaģē.

en: You may choose to wait a short while for it to continue or force the application to quit entirely.
lv: Jūs varat uzgaidīt neilgu brīdi, līdz tā atgūstas, vai arī aizvērt to piespiedu kārtā.

en: _Wait
lv: _Gaidīt

en: _Force Quit
lv: Aizvērt _piespiedu kārtā

en: Failed to get hostname: %s
lv: Neizdevās iegūt datora nosaukumu: %s

en: Missing %s extension required for compositing
lv: Trūkst %s paplašinājuma, kas nepieciešams kompozicionēšanai

en: Failed to open X Window System display '%s'
lv: Neizdevās atvērt X logu sistēmas displeju '%s'

en: Some other program is already using the key %s with modifiers %x as a binding
lv: Kāda cita programma jau lieto taustiņu %s ar modificētājiem %x kā sasaisti

note: Displayed when a keybinding which is * supposed to launch a program fails.
en: There was an error running <tt>%s</tt>:
    
    %s
lv: Kļūda, darbinot <tt>%s</tt>:
    
    %s

en: No command %d has been defined.
lv: Komanda %d nav definēta.

en: No terminal command has been defined.
lv: Termināla komandas nav definētas.

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Disable connection to session manager
lv: Atvienoties no sesiju pārvaldnieka

en: Replace the running window manager with Marco
lv: Aizvietot darbojošos logu pārvaldnieku ar Marco

en: Specify session management ID
lv: Norādīt sesijas pārvaldības ID

en: X Display to use
lv: Lietojamais X displejs

en: Initialize session from savefile
lv: Inicializēt sesiju no saglabātā faila

en: Print version
lv: Drukāt versiju

en: Make X calls synchronous
lv: Padarīt X izsaukumus sinhronus

en: Turn compositing on
lv: Ieslēgt kompozicionēšanu

en: Turn compositing off
lv: Izslēgt kompozicionēšanu

en: Don't make fullscreen windows that are maximized and have no decorations
lv: Neveidot pilnekrāna logus, kuri ir maksimizēti un bez noformējuma

en: Failed to scan themes directory: %s
lv: Neizdevās noskanēt tēmu direktoriju: %s

en: Could not find a theme! Be sure %s exists and contains the usual themes.
lv: Neizdevās atrast tēmu! Pārliecinieties, ka %s eksistē un satur parastās tēmas.

en: Failed to restart: %s
lv: Neizdevās pārstartēt: %s

note: FIXME: check if this can be avoided by GSettings FIXME! GSettings, instead of MateConf, has Minimum/Maximun in schema! * But some preferences depends on costants for minimum/maximum values
en: %d stored in GSettings key %s is out of range %d to %d
lv: %d, kas saglabāts GSettings atslēgā %s, ir ārpus %d līdz %d diapazona\n

en: Workarounds for broken applications disabled. Some applications may not behave properly.
lv: Apvedceļi bojātām lietotnēm atslēgti. Dažas lietotnes var neuzvesties pareizi.

en: Could not parse font description "%s" from GSettings key %s
lv: Neizdevās parsēt fonta aprakstu "%s" no  GSettings atslēgas %s\n

en: "%s" found in configuration database is not a valid value for mouse button modifier
lv: "%s", kas atrasta konfigurācijas datubāzē, nav derīga vērtība peles pogas modifikatoram

en: "%s" found in configuration database is not a valid value for keybinding "%s"
lv: "%s", kas atrasta konfigurācijas datubāzē, nav derīga vērtība taustiņsasaistei "%s"

en: Workspace %d
lv: Darba vieta %d

en: Screen %d on display '%s' is invalid
lv: Ekrāna %d displejs "%s" ir nederīgs

en: Screen %d on display "%s" already has a window manager; try using the --replace option to replace the current window manager.
lv: Ekrāna %d displejam "%s" jau ir logu pārvaldnieks; mēģiniet lietot --replace iespēju, lai aizvietotu pašreizējo logu pārvaldnieku.

en: Could not acquire window manager selection on screen %d display "%s"
lv: Neizdevās iegūt logu pārvaldnieka izvēli ekrāna %d displejā "%s"

en: Screen %d on display "%s" already has a window manager
lv: Ekrāna %d displejam "%s" jau ir logu pārvaldnieks

en: Could not release screen %d on display "%s"
lv: Neizdevās atlaist ekrānu %d uz displeja "%s"

en: Could not create directory '%s': %s
lv: Neizdevās izveidot mapi '%s': %s

en: Could not open session file '%s' for writing: %s
lv: Neizdevās atvērt sesijas failu '%s' rakstīšanai: %s

en: Error writing session file '%s': %s
lv: Kļūda, ierakstot sesijas failu '%s': %s

en: Error closing session file '%s': %s
lv: Kļūda, aizverot sesijas failu '%s': %s

en: Failed to parse saved session file: %s
lv: Kļūda, parsējot saglabāto sesijas failu: %s

en: <marco_session> attribute seen but we already have the session ID
lv: <marco_session> atribūts pamanīts, bet mums jau ir sesijas ID

en: Unknown attribute %s on <%s> element
lv: Nezināms atribūts %s <%s> elementam

en: nested <window> tag
lv: ligzdota <window> birka

en: Unknown element %s
lv: Nezināms elements %s

en: These windows do not support &quot;save current setup&quot; and will have to be restarted manually next time you log in.
lv: Šie logi neatbalsta &quot;saglabāt pašreizējos iestatījumus&quot; un būs jārestartē pašrocīgi nākamreiz, kad pieteiksieties.

en: Failed to open debug log: %s
lv: Neizdevās atvērt atkļūdošanas žurnālu: %s

en: Failed to fdopen() log file %s: %s
lv: Neizdevās fdopen() žurnālfailu %s: %s

en: Opened log file %s
lv: Atvērtais žurnālfails %s

en: Marco was compiled without support for verbose mode
lv: Marco tika kompilēts bez daudzvārdīgā režīma atbalsta

en: Window manager:
lv: Logu pārvaldnieks:

en: Bug in window manager:
lv: Kļūda logu pārvaldniekā:

en: Window manager warning:
lv: Logu pārvaldnieka brīdinājums:

en: Window manager error:
lv: Logu pārvaldnieka kļūda:

note: first time through
en: Window %s sets SM_CLIENT_ID on itself, instead of on the WM_CLIENT_LEADER window as specified in the ICCCM.
lv: Logs %s iestata SM_CLIENT_ID pats sev, nevis WM_CLIENT_LEADER logam kā norādīts ICCCM.

note: We ignore mwm_has_resize_func because WM_NORMAL_HINTS is the * authoritative source for that info. Some apps such as mplayer or * xine disable resize via MWM but not WM_NORMAL_HINTS, but that * leads to e.g. us not fullscreening their windows.  Apps that set * MWM but not WM_NORMAL_HINTS are basical
en: Window %s sets an MWM hint indicating it isn't resizable, but sets min size %d x %d and max size %d x %d; this doesn't make much sense.
lv: Logs %s iestata MWM padomu, ka tā izmērs nav maināms, bet iestata minimālo izmēru %d x %d un maksimālo izmēru %d x %d; tas ir diezgan dīvaini.

en: Application set a bogus _NET_WM_PID %lu
lv: Lietotne iestatīja neīstu _NET_WM_PID %lu

note: Translators: the title of a window from another machine
en: %s (on %s)
lv: %s (uz %s)

note: Simple case-- don't bother to look it up.  It's root.
en: %s (as superuser)
lv: %s (kā administrators)

note: Translators: the title of a window owned by another user * on this machine
en: %s (as %s)
lv: %s (kā %s)

note: Translators: the title of a window owned by another user * on this machine, whose name we don't know
en: %s (as another user)
lv: %s (kā cits lietotājs)

en: Invalid WM_TRANSIENT_FOR window 0x%lx specified for %s.
lv: Nederīgs WM_TRANSIENT_FOR logs 0x%lx norādīts %s.

en: Window 0x%lx has property %s
    that was expected to have type %s format %d
    and actually has type %s format %d n_items %d.
    This is most likely an application bug, not a window manager bug.
    The window has title="%s" class="%s" name="%s"
lv: Logam 0x%lx ir rekvizīts %s,
    kam vajadzēja būt %s tipa formātā %d,
    bet īstenībā bija %s tipa formātā %d n_items %d
    Šī visdrīzāk ir lietotnes, nevis logu pārvaldnieka kļūda.
    Logam bija virsraksts="%s" klase="%s" nosaukums="%s"

en: Property %s on window 0x%lx contained invalid UTF-8
lv: Rekvizīts %s logā 0x%lx saturēja nederīgu UTF-8

en: Property %s on window 0x%lx contained invalid UTF-8 for item %d in the list
lv: Rekvizīts %slogā 0x%lx saturēja nederīgu UTF-8 priekšmetam %d no saraksta

en: Usage: %s
lv: Lietošana: %s

en: Close Window
lv: Aizvērt Logu

en: Window Menu
lv: Loga izvēlne

en: Minimize Window
lv: Minimizēt logu

en: Maximize Window
lv: Maksimizēt logu

en: Restore Window
lv: Atjaunot logu

en: Roll Up Window
lv: Uzrullēt logu

en: Unroll Window
lv: Norullēt logu

en: Keep Window On Top
lv: Turēt logu virspusē

en: Remove Window From Top
lv: Aizvākt logu no virspuses

en: Always On Visible Workspace
lv: Vienmēr redzamajā darbvietā

en: Put Window On Only One Workspace
lv: Turēt logu tikai vienā darbvietā

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Mi_nimize
lv: Mi_nimizēt

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Ma_ximize
lv: Mak_simizēt

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Unma_ximize
lv: Atma_ksimizēt

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Roll _Up
lv: _Uzrullēt

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Unroll
lv: _Norullēt

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Move
lv: Pār_vietot

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Resize
lv: Mainīt izmē_ru

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Move Titlebar On_screen
lv: Pārvietot virsrak_sta joslu uz ekrāna

note: separator Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Always on _Top
lv: Vienmēr _virspusē

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Always on Visible Workspace
lv: Vienmēr uz redz_amās darba vietas

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Only on This Workspace
lv: _Tikai uz šīs darba vietas

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Move to Workspace _Left
lv: Pārvietot uz darba vietu pa _kreisi

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Move to Workspace R_ight
lv: Pārvietot uz darba vietu pa lab_i

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Move to Workspace _Up
lv: Pārvietot uz darba vietu a_ugšup

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Move to Workspace _Down
lv: Pārvietot uz _darba vietu lejup

note: separator Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Close
lv: _Aizvērt

en: Workspace %d%n
lv: Darbvieta %d%n

en: Workspace 1_0
lv: Darba vieta 1_0

en: Workspace %s%d
lv: Darba vieta %s%d

en: Move to Another _Workspace
lv: Pārvietot uz citu darba _vietu

note: Translators: This represents the size of a window.  The first number is * the width of the window and the second is the height.
en: %d x %d
lv: %d × %d

en: top
lv: augša

en: bottom
lv: apakša

en: left
lv: pa kreisi %s

en: right
lv: pa labi %s

en: frame geometry does not specify "%s" dimension
lv: rāmja ģeometrija nenosaka "%s" dimensiju

en: frame geometry does not specify dimension "%s" for border "%s"
lv: rāmja ģeometrija nenosaka dimensiju "%s" robežai "%s"

en: Button aspect ratio %g is not reasonable
lv: Pogas samērs %g nav saprātīgs

en: Frame geometry does not specify size of buttons
lv: Rāmja ģeometrija nenosaka pogu izmēru

en: Gradients should have at least two colors
lv: Krāsu pārejās ir jābūt vismaz divām krāsām

en: GTK color specification must have the state in brackets, e.g. gtk:fg[NORMAL] where NORMAL is the state; could not parse "%s"
lv: GTK krāsas specifikācijā ir jābūt stāvoklim iekavās, piem., gtk:fg[NORMAL], kur NORMAL ir stāvoklis; neizdevās parsēt "%s"

en: GTK color specification must have a close bracket after the state, e.g. gtk:fg[NORMAL] where NORMAL is the state; could not parse "%s"
lv: GTK krāsas specifikācijā ir jābūt kvadrātiekavām pēc stāvokļa, piem., gtk:fg[NORMAL], kur NORMAL ir stāvoklis; neizdevās parsēt "%s"

en: Did not understand state "%s" in color specification
lv: Nesaprotams stāvoklis "%s" krāsas specifikācijā

en: Did not understand color component "%s" in color specification
lv: Nesaprotams krāsas komponents "%s" krāsas specifikācijā

en: Blend format is "blend/bg_color/fg_color/alpha", "%s" does not fit the format
lv: Saplūšanas formāts ir "blend/bg_color/fg_color/alpha", "%s" neatbilst formātam

en: Could not parse alpha value "%s" in blended color
lv: Neizdevās parsēt alfa vērtību "%s" sapludinātajā krāsā

en: Alpha value "%s" in blended color is not between 0.0 and 1.0
lv: Alfa vērtība "%s" sapludinātajā krāsā nav starp 0.0 un 1.0

en: Shade format is "shade/base_color/factor", "%s" does not fit the format
lv: Ēnošanas formāts ir "shade/base_color/factor", "%s" neatbilst formātam

en: Could not parse shade factor "%s" in shaded color
lv: Neizdevās parsēt ēnas faktoru "%s" ēnotajā krāsā

en: Shade factor "%s" in shaded color is negative
lv: Ēnošanas faktors "%s" ēnotajā krāsā ir negatīvs

en: Could not parse color "%s"
lv: Neizdevās parsēt krāsu "%s"

en: Coordinate expression contains character '%s' which is not allowed
lv: Koordinātu izteiksme satur rakstzīmi '%s', kas nav atļauta

en: Coordinate expression contains floating point number '%s' which could not be parsed
lv: Koordinātu izteiksme satur neparsējamu peldošā punkta skaitli '%s'

en: Coordinate expression contains integer '%s' which could not be parsed
lv: Koordinātu izteiksme satur neparsējamu veselu skaitli '%s'

en: Coordinate expression contained unknown operator at the start of this text: "%s"
lv: Koordinātu izteiksme satur nezināmu operatoru šī teksta sākumā: "%s"

en: Coordinate expression was empty or not understood
lv: Koordinātu izteiksme bija tukša vai nesaprasta

en: Coordinate expression results in division by zero
lv: Koordinātu izteiksme noved pie dalīšanas ar nulli

en: Coordinate expression tries to use mod operator on a floating-point number
lv: Koordinātu izteiksme mēģina lietot mod operatoru uz peldošā punkta skaitļa

en: Coordinate expression has an operator "%s" where an operand was expected
lv: Koordinātu izteiksmei ir operators "%s", kur tika gaidīts operands

en: Coordinate expression had an operand where an operator was expected
lv: Koordinātu izteiksmei bija operands, kur tika gaidīts operators

en: Coordinate expression ended with an operator instead of an operand
lv: Koordinātu izteiksme beidzās ar operatoru, nevis ar operandu

en: Coordinate expression has operator "%c" following operator "%c" with no operand in between
lv: Koordinātu izteiksmē ir operatoram "%c" sekojošais operators "%c" bez operanda to starpā

en: Coordinate expression had unknown variable or constant "%s"
lv: Koordinātu izteiksmē bija nezināms mainīgais vai konstante "%s"

en: Coordinate expression parser overflowed its buffer.
lv: Koordinātu izteiksme pārpildīja parsera buferi.

en: Coordinate expression had a close parenthesis with no open parenthesis
lv: Koordinātu izteiksmei bija aizvērtās iekavas bez nevienas atvērtās iekavas

en: Coordinate expression had an open parenthesis with no close parenthesis
lv: Koordinātu izteiksmei bija atvērtās iekavas bez nevienas aizvērtās iekavas

en: Coordinate expression doesn't seem to have any operators or operands
lv: Šķiet, ka koordinātu izteiksmē nav ne operatoru, ne operandu

en: Theme contained an expression that resulted in an error: %s
lv: Tēma saturēja izteiksmi, kas noveda pie kļūdas: %s

en: <button function="%s" state="%s" draw_ops="whatever"/> must be specified for this frame style
lv: <button function="%s" state="%s" draw_ops="jebkas"/> jābūt noteiktam šajā rāmja stilā

en: Missing <frame state="%s" resize="%s" focus="%s" style="whatever"/>
lv: Iztrūkst <frame state="%s" resize="%s" focus="%s" style="jebkas"/>

en: Failed to load theme "%s": %s
lv: Neizdevās ielādēt tēmu "%s": %s

en: No <%s> set for theme "%s"
lv: Nav iestatīts <%s> tēmai "%s"

en: No frame style set for window type "%s" in theme "%s", add a <window type="%s" style_set="whatever"/> element
lv: Nav rāmja stila kopas loga tipam "%s" tēmā "%s"; pievienojiet <window type="%s" style_set="jebkas"/> elementu

en: User-defined constants must begin with a capital letter; "%s" does not
lv: Lietotāja definētajām konstantēm jāsākas ar lielo burtu; "%s" nesākas

en: Constant "%s" has already been defined
lv: Konstante "%s" jau tikusi definēta

note: Translators: This means that an attribute which should have been found * on an XML element was not in fact found.
en: No "%s" attribute on element <%s>
lv: Nav "%s" atribūta elementam <%s>

en: Line %d character %d: %s
lv: Rinda %d simbols %d: %s

en: Attribute "%s" repeated twice on the same <%s> element
lv: Atribūts "%s" atkārtots divreiz vienam <%s> elementam

en: Attribute "%s" is invalid on <%s> element in this context
lv: Atribūts "%s" ir neparezs uz <%s> elementa šajā kontekstā

en: Could not parse "%s" as an integer
lv: Neizdevās parsēt "%s" kā veselu skaitli

en: Did not understand trailing characters "%s" in string "%s"
lv: Nesaprotamas sekojošās rakstzīmes "%s" virknē "%s"

en: Integer %ld must be positive
lv: Skaitlim %ld jābūt pozitīvam

en: Integer %ld is too large, current max is %d
lv: Skaitlis %ld ir pārāk liels, pašreizējais maksimums ir %d

en: Could not parse "%s" as a floating point number
lv: Neizdevās parsēt "%s" kā peldošā punkta skaitli

en: Boolean values must be "true" or "false" not "%s"
lv: Vērtībai jābūt "true" vai "false", nevis "%s"

en: Angle must be between 0.0 and 360.0, was %g
lv: Leņķim jābūt starp 0.0 un 360.0, bija %g

en: Alpha must be between 0.0 (invisible) and 1.0 (fully opaque), was %g
lv: Alfa jābūt starp 0.0 (neredzams) un 1.0 (pilnībā necaurredzams), bija %g

en: Invalid title scale "%s" (must be one of xx-small,x-small,small,medium,large,x-large,xx-large)
lv: Nederīgs virsraksta mērogs "%s" (var būt: xx-small,x-small,small,medium,large,x-large,xx-large)

en: <%s> name "%s" used a second time
lv: <%s> vārds "%s" lietots otru reizi

en: <%s> parent "%s" has not been defined
lv: <%s> vecāks "%s" nav ticis definēts

en: <%s> geometry "%s" has not been defined
lv: <%s> ģeometrija "%s" nav tikusi definēta

en: <%s> must specify either a geometry or a parent that has a geometry
lv: <%s> jānosaka vai nu ģeometrija, vai vecāks, kam ir ģeometrija

en: You must specify a background for an alpha value to be meaningful
lv: Lai alfa vērtībai būtu jēga, jānorāda fons

en: Unknown type "%s" on <%s> element
lv: Nezināms tips "%s" <%s> elementam

en: Unknown style_set "%s" on <%s> element
lv: Nezināms style_set "%s" <%s> elementam

en: Window type "%s" has already been assigned a style set
lv: Loga tipam "%s" jau ir piešķirta stila kopa

en: Element <%s> is not allowed below <%s>
lv: Elements <%s> nav atļauts zem <%s>

en: Cannot specify both "button_width"/"button_height" and "aspect_ratio" for buttons
lv: Nevar noteikt gan "button_width"/"button_height", gan "aspect_ratio" pogām

en: Distance "%s" is unknown
lv: Attālums "%s" ir nezināms

en: Aspect ratio "%s" is unknown
lv: Samērs "%s" ir nezināms

en: Border "%s" is unknown
lv: Robeža "%s" ir nezināma

en: No "start_angle" or "from" attribute on element <%s>
lv: Nav "start_angle" vai "from" atribūta elementam <%s>

en: No "extent_angle" or "to" attribute on element <%s>
lv: Nav "extent_angle" vai "to" atribūta elementam <%s>

en: Did not understand value "%s" for type of gradient
lv: Nesaprotama krāsu pārejas tipa vērtība "%s"

en: Did not understand fill type "%s" for <%s> element
lv: Nesaprotams aizpildījuma tips "%s" <%s> elementam

en: Did not understand state "%s" for <%s> element
lv: Nesaprotams stāvoklis "%s" elementam <%s>

en: Did not understand shadow "%s" for <%s> element
lv: Nesaprotama ēna "%s" elementam <%s>

en: Did not understand arrow "%s" for <%s> element
lv: Nesaprotama bulta "%s" elementam <%s>

en: No <draw_ops> called "%s" has been defined
lv: Neviens <draw_ops> ar nosaukumu "%s" nav ticis definēts

en: Including draw_ops "%s" here would create a circular reference
lv: Iekļaujot šeit draw_ops "%s", rastos riņķveida atsauce

en: Unknown position "%s" for frame piece
lv: Nezināma pozīcija "%s" rāmja daļai

en: Frame style already has a piece at position %s
lv: Rāmja stilam jau ir daļa %s pozīcijā

en: No <draw_ops> with the name "%s" has been defined
lv: Neviens <draw_ops> ar nosaukumu "%s" nav ticis definēts

en: Unknown function "%s" for button
lv: Nezināma pogas funkcija "%s"

en: Button function "%s" does not exist in this version (%d, need %d)
lv: Pogas funkcija "%s" neeksistē šajā versijā (%d, nepieciešama %d)

en: Unknown state "%s" for button
lv: Nezināms pogas stāvoklis "%s"

en: Frame style already has a button for function %s state %s
lv: Rāmja stilam jau ir poga funkcijas %s stāvoklim %s

en: "%s" is not a valid value for focus attribute
lv: "%s" nav derīga vērtība fokusa atribūtam

en: "%s" is not a valid value for state attribute
lv: "%s" nav derīga vērtība stāvokļa atribūtam

en: A style called "%s" has not been defined
lv: Stils "%s" nav ticis definēts

en: "%s" is not a valid value for resize attribute
lv: "%s" nav derīga vērtība izmēra maiņas atribūtam

en: Should not have "resize" attribute on <%s> element for maximized/shaded states
lv: Elementam <%s> nevajadzētu būt "resize" atribūtam maksimizētos/ēnotos stāvokļos

en: Should not have "resize" attribute on <%s> element for maximized states
lv: Elementam <%s> nevajadzētu būt "resize" atribūtam maksimizētajos stāvokļos

en: Style has already been specified for state %s resize %s focus %s
lv: Stils jau ir ticis noteikts stāvokļa %s izmēra maiņas %s fokusam %s

en: Style has already been specified for state %s focus %s
lv: Stils jau ir ticis noteikts stāvokļa %s fokusam %s

en: Can't have a two draw_ops for a <piece> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
lv: Nevar būt divi draw_ops <piece> elementam (tēma noteica draw_ops atribūtu un arī <draw_ops> elementu, vai noteica divus elementus)

en: Can't have a two draw_ops for a <button> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
lv: Nevar būt divi draw_ops <button> elementam (tēma noteica draw_ops atribūtu un arī <draw_ops> elementu, vai noteica divus elementus)

en: Can't have a two draw_ops for a <menu_icon> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
lv: Nevar būt divi draw_ops <menu_icon> elementam (tēma noteica draw_ops atribūtu un arī <draw_ops> elementu, vai noteica divus elementus)

en: Outermost element in theme must be <metacity_theme> not <%s>
lv: Galējam elementam tēmā jābūt <metacity_theme> nevis <%s>

en: Element <%s> is not allowed inside a name/author/date/description element
lv: Elements <%s> netiek atļauts elementā name/author/date/description

en: Element <%s> is not allowed inside a <constant> element
lv: Elements <%s> netiek atļauts elementā <constant>

en: Element <%s> is not allowed inside a distance/border/aspect_ratio element
lv: Elements <%s> netiek atļauts distance/border/aspect_ratio elementā

en: Element <%s> is not allowed inside a draw operation element
lv: Elements <%s> netiek atļauts zīmēšanas operāciju elementā

en: Element <%s> is not allowed inside a <%s> element
lv: Elements <%s> nav atļauts <%s> elementā

en: No draw_ops provided for frame piece
lv: Nav dots draw_ops rāmja daļai

en: No draw_ops provided for button
lv: Nav dots draw_ops pogai

en: No text is allowed inside element <%s>
lv: Teksts nav atļauts elementā <%s>

en: <%s> specified twice for this theme
lv: <%s> šai tēmai noteikts divreiz

en: Failed to find a valid file for theme %s
lv: Neizdevās atrast derīgu faila nosaukumu tēmai %s

en: This is a sample message in a sample dialog
lv: Šis ir paraugpaziņojums parauga dialogā

en: Fake menu item %d
lv: Neīsts izvēlnes elements %d

en: Border-only window
lv: Logs tikai ar apmali

en: Bar
lv: Josla

en: Normal Application Window
lv: Normāls lietotnes logs

en: Dialog Box
lv: Dialoglodziņš

en: Modal Dialog Box
lv: Modālais dialoglodziņš

en: Utility Palette
lv: Utilītpalete

en: Torn-off Menu
lv: Atrauta izvēlne

en: Border
lv: Mala

en: Button layout test %d
lv: Pogu izkārtojuma tests %d

en: %g milliseconds to draw one window frame
lv: %g milisekundes, lai uzzīmētu loga rāmi

en: Usage: marco-theme-viewer [THEMENAME]
lv: Pielietojums: marco-theme-viewer [TĒMASNOSAUKUMS]

en: Error loading theme: %s
lv: Kļūda, ielādējot tēmu: %s

en: Loaded theme "%s" in %g seconds
lv: Tēma "%s" ielādēta "%g"sekundēs

en: Normal Title Font
lv: Normāls virsraksta fonts

en: Small Title Font
lv: Mazs virsraksta fonts

en: Large Title Font
lv: Liels virsraksta fonts

en: Button Layouts
lv: Pogu izkārtojumi

en: Benchmark
lv: Etalonuzdevums

en: Window Title Goes Here
lv: Šeit paredzēts loga virsraksts

en: Drew %d frames in %g client-side seconds (%g milliseconds per frame) and %g seconds wall clock time including X server resources (%g milliseconds per frame)
lv: Uzzīmēju %d kadrus %g klienta puses sekundēs (%g milisekundes uz kadru) un %g sekundēs pēc ierastā laika, ieskaitot X servera resursus (%g milisekundes uz kadru)
