MATE Desktop Environment - en to nso translation catalogue (8 entries)

en: Desktop
nso: Teseke

en: Close window
nso: Tswalela lefesetere

en: Cancel
nso: Khansela

en: Disable connection to session manager
nso: Palediša kgokagano e yago go molaodi wa lenaneo

en: Specify session management ID
nso: Bontšha boitsebišo bja taolo ya lenaneo

en: Make X calls synchronous
nso: Dira gore go letša mogala ga X go dirwe sammaletee

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Move
nso: Š_utha

note: separator Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Close
nso: _Tswalela
