marco 1.25.0 - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Desktop
ps: سرپاڼه

en: Close window
ps: کړکۍ بندول

en: Cancel
ps: بندول

en: Disable connection to session manager
ps: د ناسته سمبالګر سره نښلېدنه ناتوانول

en: Specify session management ID
ps: د ناستې سمبالونې پېژند وټاکئ

en: Print version
ps: نسخه چاپول

en: Close Window
ps: کړکۍ بندول

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Move
ps: خوځول_

note: separator Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Close
ps: بندول_

en: Border
ps: بريد
