marco 1.25.0 - en to uz translation catalogue (83 entries)

en: Desktop
uz: Ish stoli

en: Show the panel's main menu
uz: Panelning asosiy menyusini ko'rsatish

en: Take a screenshot
uz: Ekranni suratga olish

en: Take a screenshot of a window
uz: Oynani suratga olish

en: Run a terminal
uz: Terminalni ochish

en: Window Management
uz: Oyna Boshqaruvi

en: Switch to workspace 1
uz: 1- Ish maydoniga o'tish

en: Switch to workspace 2
uz: 2 - Ish maydoniga o'tish

en: Switch to workspace 3
uz: 3- Ish maydoniga o'tish

en: Switch to workspace 4
uz: 4- Ish maydoniga o'tish

en: Switch to workspace 5
uz: 5- Ish maydoniga o'tish

en: Switch to workspace 6
uz: 6- Ish maydoniga o'tish

en: Switch to workspace 7
uz: 7- Ish maydoniga o'tish

en: Switch to workspace 8
uz: 8 - Ish maydoniga o'tish

en: Switch to workspace 9
uz: 9 - Ish maydoniga o'tish

en: Switch to workspace 10
uz: 10 - Ish maydoniga o'tish

en: Switch to workspace 11
uz: 11- Ish maydoniga o'tish

en: Switch to workspace 12
uz: 12 - Ish maydoniga o'tish

en: Switch to previously selected workspace
uz: Avvalgi tanlangan ish maydoniga o'tish

en: Activate the window menu
uz: Oyna menyusini faollashtirish

en: Toggle fullscreen mode
uz: To'la ekran usuliga o'tish

en: Maximize window
uz: Yoyish

en: Restore window
uz: Oynani tiklash

en: Close window
uz: Oynani yopish

en: Minimize window
uz: Oyanani yigʻish

en: Move window
uz: Oynani surish

en: Resize window
uz: Oyna hajmini o'zgartirish

en: Maximize window vertically
uz: Oynani vertikal yoyish

en: Maximize window horizontally
uz: Oynani gorizontal yoyish

en: Move window to center of screen
uz: Oynani ekran markaziga surish

en: Move window to workspace 1
uz: Oynani 1 - Ish maydoniga surish

en: Move window to workspace 2
uz: Oynani 2 - Ish maydoniga surish

en: Move window to workspace 3
uz: Oynani 3 - Ish maydoniga surish

en: Move window to workspace 4
uz: Oynani 4 - Ish maydoniga surish

en: Move window to workspace 5
uz: Oynani 5 - Ish maydoniga surish

en: Move window to workspace 6
uz: Oynani 6 - Ish maydoniga surish

en: Move window to workspace 7
uz: Oynani 7 - Ish maydoniga surish

en: Move window to workspace 8
uz: Oynani 8 - Ish maydoniga surish

en: Move window to workspace 9
uz: Oynani 9 - Ish maydoniga surish

en: Move window to workspace 10
uz: Oynani 10 - Ish maydoniga surish

en: Move window to workspace 11
uz: Oynani 11 - Ish maydoniga surish

en: Move window to workspace 12
uz: Oynani 12 - Ish maydoniga surish

en: Move window one workspace to the left
uz: Oynani bir ish maydoni chapga ko'chirish

en: Move window one workspace to the right
uz: Oynani bir ish maydoni o'ngga ko'chirish

en: Move window one workspace up
uz: Oynani bir ish maydoni yuqoriga ko'chirish

en: Move window one workspace down
uz: Oynani bir ish maydoni pastga ko'chirish

en: Current theme
uz: Joriy mavzu

en: Window title font
uz: Oyna sarlavhasi shrifti

en: Number of workspaces
uz: Ish maydonlari soni:

en: Compositing Manager
uz: Kompozit Boshqaruvchisi

en: Name of workspace
uz: Ish maydoni nomi

en: The name of a workspace.
uz: Ish maydonining nomi.

note: Translators: %s is a window title
en: <tt>%s</tt> is not responding.
uz: <tt>%s</tt>javob bermayapti.

en: _Wait
uz: _Kutish

en: _Force Quit
uz: _Yopishga Majburlash

en: Cancel
uz: Bekor qilish

en: Disable connection to session manager
uz: Seans boshqaruvchisiga bogʻlanishni o'chirish

en: Replace the running window manager with Marco
uz: Joriy oyna boshqaruvchisini Marco bilan almashtirish

en: Specify session management ID
uz: Seans boshqaruvi ID'ni koʻrsating

en: Print version
uz: Chop etish nusxasi

en: Workspace %d
uz: Ish maydoni %d

en: Unknown element %s
uz: Noma'lum element %s

en: Window manager:
uz: Oyna boshqaruvchisi:

en: Window manager warning:
uz: Oyna boshqaruvchisi ogohlantirishi:

en: Window manager error:
uz: Oyna boshqaruvchisi xatosi:

en: Close Window
uz: Oynani Yopish

en: Window Menu
uz: Oyna Menyusi

en: Minimize Window
uz: Oynani Yigʻish

en: Maximize Window
uz: Oynani Yoyish

en: Restore Window
uz: Oynani Tiklash

en: Always On Visible Workspace
uz: Barcha Ish maydonlarida doim ko'rinsin

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Mi_nimize
uz: Yi_g'ish

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Ma_ximize
uz: Yo_yish

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Unma_ximize
uz: Yo_yishdan chiqarish

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Move
uz: _ Surish

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Resize
uz: _Hajmini o'zgartirish

note: separator Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Always on _Top
uz: Doim _Yuqorida

note: separator Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Close
uz: _Yopish

en: top
uz: yuqori

en: bottom
uz: quyi

en: left
uz: chap

en: right
uz: o'ng

en: Border
uz: Chegara
