marco 1.25.0 - en to wa translation catalogue (104 entries)

en: Desktop
wa: Sicribanne

en: Take a screenshot
wa: Fé ene waitroûlêye

en: Take a screenshot of a window
wa: Fé ene waitroûlêye d' on purnea

en: Switch to workspace 1
wa: Potchî å scribanne 1

en: Switch to workspace 2
wa: Potchî å scribanne 2

en: Switch to workspace 3
wa: Potchî å scribanne 3

en: Switch to workspace 4
wa: Potchî å scribanne 4

en: Switch to workspace 5
wa: Potchî å scribanne 5

en: Switch to workspace 6
wa: Potchî å scribanne 6

en: Switch to workspace 7
wa: Potchî å scribanne 7

en: Switch to workspace 8
wa: Potchî å scribanne 8

en: Switch to workspace 9
wa: Potchî å scribanne 9

en: Switch to workspace 10
wa: Potchî å scribanne 10

en: Switch to workspace 11
wa: Potchî å scribanne 11

en: Switch to workspace 12
wa: Potchî å scribanne 12

en: Toggle fullscreen mode
wa: Discandjî l' môde forrimplixhaedje del waitroûle

en: Close window
wa: Clôre li purnea

en: Maximize window vertically
wa: Mete å pus grand d' astampé

en: Maximize window horizontally
wa: Mete å pus grand di coûtchî

en: Move window to workspace 1
wa: Bodjî l' purnea viè l' sicribanne 1

en: Move window to workspace 2
wa: Bodjî l' purnea viè l' sicribanne 2

en: Move window to workspace 3
wa: Bodjî l' purnea viè l' sicribanne 3

en: Move window to workspace 4
wa: Bodjî l' purnea viè l' sicribanne 4

en: Move window to workspace 5
wa: Bodjî l' purnea viè l' sicribanne 5

en: Move window to workspace 6
wa: Bodjî l' purnea viè l' sicribanne 6

en: Move window to workspace 7
wa: Bodjî l' purnea viè l' sicribanne 7

en: Move window to workspace 8
wa: Bodjî l' purnea viè l' sicribanne 8

en: Move window to workspace 9
wa: Bodjî l' purnea viè l' sicribanne 9

en: Move window to workspace 10
wa: Bodjî l' purnea viè l' sicribanne 10

en: Move window to workspace 11
wa: Bodjî l' purnea viè l' sicribanne 11

en: Move window to workspace 12
wa: Bodjî l' purnea viè l' sicribanne 12

en: Move window one workspace to the left
wa: Bodjî l' purnea viè l' sicribanne a hintche

en: Move window one workspace to the right
wa: Bodjî l' purnea viè l' sicribanne a droete

en: Move window one workspace up
wa: Bodjî l' purnea viè l' sicribanne do dzeur

en: Move window one workspace down
wa: Bodjî l' purnea viè l' sicribanne do dzo

en: Arrangement of buttons on the titlebar
wa: Adjinçmint des botons del bår di tite

en: Window focus mode
wa: Môde di focus des purneas

en: Action on title bar double-click
wa: Accion cwand on dobe-clitche sol bår di tite

en: Current theme
wa: Tinme do moumint

en: The theme determines the appearance of window borders, titlebar, and so forth.
wa: Li tinme definixh li rivnance des boirdeures des purnes, des bår di tite, et vos nd åroz.

en: Use standard system font in window titles
wa: Eployî li prémetowe fonte pol tecse des bårs di tite

en: Window title font
wa: Fonte pol tite des purneas

en: Number of workspaces
wa: Nombe di scribannes

en: Enable Visual Bell
wa: Mete en alaedje li veyåve xhuflet

en: System Bell is Audible
wa: Li xhuflet do sistinme est oyåve

en: Visual Bell Type
wa: Sôre di veyåve xhuflet

en: Name of workspace
wa: No do scribanne

en: The name of a workspace.
wa: Li no d' on sicribanne

en: Run a defined command
wa: Enonder ene comande dinêye

en: The screenshot command
wa: Li cmande po fé des waitroûlêyes

en: The window screenshot command
wa: Li cmande po fé des waitroûlêyes

en: Cancel
wa: Rinoncî

en: Disable connection to session manager
wa: Essocter l' adjondaedje å manaedjeu di sessions

en: Specify session management ID
wa: Dire l' ID pol manaedjmint del session

en: Make X calls synchronous
wa: Rinde les houcaedjes di X sincrones

en: Failed to restart: %s
wa: Dji n' a nén savou renonder: %s

en: Workspace %d
wa: Sicribanne %d

en: Screen %d on display '%s' is invalid
wa: Li waitroûle %d sol håynaedje «%s» n' est nén valide

en: Could not create directory '%s': %s
wa: Dji n' a nén savou ahiver l' ridant «%s»: %s

en: Could not open session file '%s' for writing: %s
wa: Dji n' a nén savou drovi l' fitchî d' session «%s» po-z î scrire: %s

en: Error writing session file '%s': %s
wa: Åk n' a nén stî tot scrijhant e fitchî d' session «%s»: %s

en: Error closing session file '%s': %s
wa: Åk n' a nén stî tot cloyant l' fitchî d' session «%s»: %s

en: Failed to parse saved session file: %s
wa: Dji n' a nén savou analijhî li schapé fitchî d' session: %s

en: Unknown element %s
wa: Elemint nén cnowhou %s

en: Failed to open debug log: %s
wa: Li drovaedje do djournå di disbugaedje a fwait berwete: %s

en: Failed to fdopen() log file %s: %s
wa: Li drovaedje avou fdopen() do fitchî djournå %s a fwait berwete: %s

en: Opened log file %s
wa: Fitchî djournå drovi %s

en: Marco was compiled without support for verbose mode
wa: Marco a stî copilé sins sopoirt pol môde badjawe

en: Window manager:
wa: Manaedjeu di purneas:

en: Bug in window manager:
wa: Bug do manaedjeu di purneas:

en: Window manager warning:
wa: Adviertixhmint do manaedjeu di purneas:

en: Window manager error:
wa: Aroke do manaedjeu di purneas:

en: Usage: %s
wa: Po s' è siervi: %s

en: Close Window
wa: Clôre li purnea

en: Window Menu
wa: Menu do purnea

en: Minimize Window
wa: Mete li purnea å pus ptit

en: Maximize Window
wa: Mete li purnea å pus grand

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Mi_nimize
wa: Å pus _ptit

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Ma_ximize
wa: Å pus _grand

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Unma_ximize
wa: _Rivni come divant

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Roll _Up
wa: E_rôler

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Unroll
wa: _Disrôler

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Move
wa: _Bodjî

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Resize
wa: Candjî di _grandeu

note: separator Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Close
wa: _Clôre

en: Workspace %s%d
wa: Sicribanne %s%d

en: top
wa: copete

en: bottom
wa: valeye

en: left
wa: hintche

en: right
wa: droete

en: frame geometry does not specify "%s" dimension
wa: li djeyometreye do cåde ni dene nén li grandeu pol «%s»

en: frame geometry does not specify dimension "%s" for border "%s"
wa: li djeyometreye do cåde ni dene nén li grandeu di «%s» pol boird di «%s»

en: Button aspect ratio %g is not reasonable
wa: Les proporcions %g pol boton n' sont nén råjhnåves

en: Frame geometry does not specify size of buttons
wa: Li djeyometreye do cåde ni dene nén l' grandeu des botons

en: Missing <frame state="%s" resize="%s" focus="%s" style="whatever"/>
wa: I manke <frame state="%s" resize="%s" focus="%s" style="whatever"/>

en: Failed to load theme "%s": %s
wa: Dji n' a savou tcherdjî l' tinme «%s»: %s

en: No <%s> set for theme "%s"
wa: Nou eshonna <%s> pol tinme «%s»

en: Line %d character %d: %s
wa: Roye %d caractere %d: %s

en: Attribute "%s" repeated twice on the same <%s> element
wa: L' atribut «%s» est repeté deus côps dins l' minme elemint <%s>

en: A style called "%s" has not been defined
wa: Nou stîle lomé «%s» n' a stî defini

en: Element <%s> is not allowed inside a name/author/date/description element
wa: Èn elemint <%s> n' est nén permis å dvins d' èn elemint di no (<name>)/oteur (<author>)/date/discrijhaedje (<description>)

en: Element <%s> is not allowed inside a <constant> element
wa: Èn elemint <%s> n' est nén permis å dvins d' èn elemint <constant>

en: Element <%s> is not allowed inside a <%s> element
wa: Èn elemint <%s> n' est nén permis å dvins d' èn elemint <%s>

en: No text is allowed inside element <%s>
wa: I n' pout aveur nou tecse å dvins d' èn elemint <%s>
