MATE Desktop Environment - en to zu translation catalogue (8 entries)

en: Desktop
zu: Isiga-nyezi

en: Close window
zu: Vala ifasitela

en: Cancel
zu: Cima

en: Disable connection to session manager
zu: Qamula ukuxhumana kumphathi wesiqephu

en: Specify session management ID
zu: Cacisa isiqephu sokulawula ukuzazisa

en: Make X calls synchronous
zu: Yenza X ukushayela ngokuvumelana

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Move
zu: _Hambisa

note: separator Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Close
zu: _Vala
