markdownpart - en to ca translation catalogue (9 entries)

[ctx: @action]
en: &Copy Text
ca: &Copia el text

[ctx: @action]
en: Open Link
ca: Obre l'enllaç

[ctx: @action]
en: &Copy Email Address
ca: &Copia l'adreça de correu

[ctx: @action]
en: Copy Link &URL
ca: Copia l'&URL de l'enllaç

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
ca: &Edita

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Find:
ca: Cerca:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, nextButton)
en: Jump to next match
ca: Salta a la coincidència següent

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, previousButton)
en: Jump to previous match
ca: Salta a la coincidència anterior

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, matchCaseCheckButton)
en: Match case sensitive
ca: Distingeix entre majúscules i minúscules
