markdownpart - en to cs translation catalogue (9 entries)

[ctx: @action]
en: &Copy Text
cs: &Kopírovat text

[ctx: @action]
en: Open Link
cs: Otevřít odkaz

[ctx: @action]
en: &Copy Email Address
cs: &Kopírovat e-mailovou adresu

[ctx: @action]
en: Copy Link &URL
cs: Kopírovat &URL odkazu

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
cs: &Upravit

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Find:
cs: Najít:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, nextButton)
en: Jump to next match
cs: Přejít na následující výskyt

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, previousButton)
en: Jump to previous match
cs: Přejít na předchozí výskyt

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, matchCaseCheckButton)
en: Match case sensitive
cs: Rozlišovat velikost písmen
