markdownpart - en to et translation catalogue (9 entries)

[ctx: @action]
en: &Copy Text
et: &Kopeeri tekst

[ctx: @action]
en: Open Link
et: Ava link

[ctx: @action]
en: &Copy Email Address
et: Kopeeri &e-posti aadress

[ctx: @action]
en: Copy Link &URL
et: Kopeeri lingi &URL

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
et: &Redigeerimine

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Find:
et: Otsing:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, nextButton)
en: Jump to next match
et: Liigu järgmisele vastele

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, previousButton)
en: Jump to previous match
et: Liigu eelmisele vastele

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, matchCaseCheckButton)
en: Match case sensitive
et: Tõstutundlik otsing
