markdownpart - en to eu translation catalogue (9 entries)

[ctx: @action]
en: &Copy Text
eu: &Kopiatu testua

[ctx: @action]
en: Open Link
eu: Ireki esteka

[ctx: @action]
en: &Copy Email Address
eu: &Kopiatu e-posta helbidea

[ctx: @action]
en: Copy Link &URL
eu: Kopiatu estekaren &URL

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
eu: &Editatu

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Find:
eu: Bilatu:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, nextButton)
en: Jump to next match
eu: Egin jauzi hurrengo bat-etortzera

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, previousButton)
en: Jump to previous match
eu: Egin jauzi aurreko bat-etortzera

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, matchCaseCheckButton)
en: Match case sensitive
eu: Bereizi maiuskulak/minuskulak
