markdownpart - en to fi translation catalogue (9 entries)

[ctx: @action]
en: &Copy Text
fi: &Kopioi teksti

[ctx: @action]
en: Open Link
fi: Avaa linkki

[ctx: @action]
en: &Copy Email Address
fi: Kopioi &sähköpostiosoite

[ctx: @action]
en: Copy Link &URL
fi: Kopioi linkin &osoite

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
fi: &Muokkaa

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Find:
fi: Etsi:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, nextButton)
en: Jump to next match
fi: Siirry seuraavaan osumaan

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, previousButton)
en: Jump to previous match
fi: Siirry edelliseen osumaan

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, matchCaseCheckButton)
en: Match case sensitive
fi: Erota pien- ja suuraakkoset
