markdownpart - en to nl translation catalogue (9 entries)

[ctx: @action]
en: &Copy Text
nl: Tekst &kopiëren

[ctx: @action]
en: Open Link
nl: Koppeling openen

[ctx: @action]
en: &Copy Email Address
nl: E-mailadres &kopiëren

[ctx: @action]
en: Copy Link &URL
nl: &URL van de koppeling kopiëren

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
nl: Be&werken

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Find:
nl: Zoeken:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, nextButton)
en: Jump to next match
nl: Ga naar volgende overeenkomst

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, previousButton)
en: Jump to previous match
nl: Ga naar vorige overeenkomst

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, matchCaseCheckButton)
en: Match case sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig overeenkomend
