markdownpart - en to ro translation catalogue (9 entries)

[ctx: @action]
en: &Copy Text
ro: &Copiază textul

[ctx: @action]
en: Open Link
ro: Deschide legătura

[ctx: @action]
en: &Copy Email Address
ro: &Copiază adresa de e-mail

[ctx: @action]
en: Copy Link &URL
ro: Copiază &URL-ul legăturii

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
ro: &Modifică

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Find:
ro: Caută:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, nextButton)
en: Jump to next match
ro: Sari la potrivirea următoare

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, previousButton)
en: Jump to previous match
ro: Sari la potrivirea precedentă

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, matchCaseCheckButton)
en: Match case sensitive
ro: Potrivește sensibil la registru
