markdownpart - en to sk translation catalogue (9 entries)

[ctx: @action]
en: &Copy Text
sk: &Kopírovať text

[ctx: @action]
en: Open Link
sk: Otvoriť odkaz

[ctx: @action]
en: &Copy Email Address
sk: &Kopírovať e-mailovú adresu

[ctx: @action]
en: Copy Link &URL
sk: Kopírovať URL odkazu

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
sk: &Upraviť

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Find:
sk: Nájsť:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, nextButton)
en: Jump to next match
sk: Prejsť na ďaľšiu zhodu

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, previousButton)
en: Jump to previous match
sk: Prejsť na predchádzajúcu zhodu

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, matchCaseCheckButton)
en: Match case sensitive
sk: Rozlišovať veľkosť písmen
