markdownpart - en to sl translation catalogue (9 entries)

[ctx: @action]
en: &Copy Text
sl: Kopiraj besedilo

[ctx: @action]
en: Open Link
sl: Odpri povezavo

[ctx: @action]
en: &Copy Email Address
sl: Kopiraj naslov e-pošte

[ctx: @action]
en: Copy Link &URL
sl: Kopiraj spletni naslov povezave

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
sl: Ur&edi

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Find:
sl: Najdi:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, nextButton)
en: Jump to next match
sl: Skoči na naslednje ujemanje

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, previousButton)
en: Jump to previous match
sl: Skoči na prejšnje ujemanje

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, matchCaseCheckButton)
en: Match case sensitive
sl: Ujemanje velikih/malih črk
