markdownpart - en to vi translation catalogue (9 entries)

[ctx: @action]
en: &Copy Text
vi: &Chép văn bản

[ctx: @action]
en: Open Link
vi: Mở liên kết

[ctx: @action]
en: &Copy Email Address
vi: &Chép địa chỉ thư

[ctx: @action]
en: Copy Link &URL
vi: Chép &URL liên kết

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
vi: &Sửa

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Find:
vi: Tìm:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, nextButton)
en: Jump to next match
vi: Nhảy đến phần khớp sau

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, previousButton)
en: Jump to previous match
vi: Nhảy đến phần khớp trước

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, matchCaseCheckButton)
en: Match case sensitive
vi: Khớp phân biệt hoa/thường
