mason 1.0.0-12.2 - en to nl translation catalogue (9 entries)

note: Type: select Choices
en: accept
nl: aanvaarden

note: Type: select Choices
en: reject
nl: verwerpen

note: Type: select Choices
en: deny
nl: niet toelaten

note: Type: select Description
en: Default action for new firewall rules:
nl: Standaardactie voor nieuwe firewall-regels:

note: Type: select Description
en: The new rule default action specifies how Mason will handle unknown packets, when the firewall is in learning mode.
nl: De nieuw-standaardactie geeft aan hoe Mason zal omgaan met onbekende pakketten wanneer de firewall zich in leermodus bevindt.

note: Type: select Description
en: The "accept" action will allow the packet through.  "Reject" will stop the packet with a rejection reply, while "deny" will drop the packet silently.
nl: De 'aanvaarden'-actie laat het pakket door, 'verwerpen' houdt het pakket tegen en stuurt een overeenkomstig antwoord terug, terwijl 'niet toelaten' het pakket stilletjes weggooit.

note: Type: select Description
en: Default action for rulesets:
nl: Standaardactie voor regelsets:

note: Type: select Description
en: The default action specifies how Mason will handle unknown packets, when the firewall is not in learning mode.
nl: De standaardactie geeft aan hoe Mason zal omgaan met onbekende pakketten wanneer de firewall zich niet in leermodus bevindt.

note: Type: select Description
en: Again, "accept" allows the packet through, "reject" drops the packet with a reply, and "deny" silently drops the packet.
nl: Ook hier betekent 'aanvaarden' dat het pakket doorgelaten wordt, 'verwerpen' dat het pakket tegengehouden wordt en een overeenkomstig antwoord teruggestuurd, en 'niet toelaten' dat het pakket stilletjes weggegooid wordt.
