mason - en to tr translation catalogue (7 entries)

note: Type: select Choices
en: accept
tr: kabul et

note: Type: select Choices
en: reject
tr: reddet

note: Type: select Choices
en: deny
tr: inkâr et

note: Type: select Description
en: Default action for new firewall rules:
tr: Yeni güvenlik duvarı kurallarının öntanımlı eylemi:

note: Type: select Description
en: The "accept" action will allow the packet through.  "Reject" will stop the packet with a rejection reply, while "deny" will drop the packet silently.
tr: "Kabul et", paketin geçişine izin verir. "Reddet", paketin geçişini engeller ve bir ret yanıtı gönderir, "inkâr et" ise paketin geçişini sessiz sedasız engeller.

note: Type: select Description
en: Default action for rulesets:
tr: Kural setlerinin öntanımlı eylemi:

note: Type: select Description
en: Again, "accept" allows the packet through, "reject" drops the packet with a reply, and "deny" silently drops the packet.
tr: Tekrar, "kabul et" paketlerin geçişine izin verir, "reddet" paketleri geçirmez ve yanıt gönderir; ve son olarak "inkâr et" ise paketin geçişini sessiz sedasız engeller.
