The Tor Project - en to ar translation catalogue (37 entries)

en: Ready
ar: جاهز

en: Choose files
ar: اختر الملفات

en: All files
ar: كل الملفات

en: Supported files
ar: الملفات المدعومة

en: Clean
ar: نظف

en: No metadata found
ar: لم يتم العثور علي بيانات وصفية

en: Dirty
ar: قذر

en: %s's metadata
ar: البيانات الوصفية الخاصة بـ%s

en: Trash your meta, keep your data
ar: الغاء بياناتك الوصفية و احتفظ بالبيانات العادية

en: Website
ar: موقع

en: Preferences
ar: التفضيلات

en: Reduce PDF quality
ar: قلل جودة ملف الـPDF

en: Reduce the produced PDF size and quality
ar: قلل جودة وحجم ملف الـPDF المنتج

en: Add unsupported file to archives
ar: اضافة ملف غير مدعوم للارشيف

en: Add non-supported (and so non-anonymised) file to output archive
ar: اضافة ملف غير مدعوم ( او ملف غير مجهول ) للارشيف الناتج

en: Unknown
ar: مجهول

en: Not-supported
ar: غير مدعوم

en: Harmless fileformat
ar: صيغة الملف غير مؤذية

en: Fileformat not supported
ar: صيغة الملف غير مدعمة

en: These files can not be processed:
ar: لا يمكن معالجة هذه الملفات:

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Reason
ar: السبب

en: Non-supported files in archive
ar: الملفات في الأرشيف غير مدعمة

en: Include
ar: أدمِج

en: MAT is not able to clean the following files, found in the %s archive
ar: لم يستطع MAT تنظيف الملفات التالية الموجودة في الأرشيف %s

en: Checking %s
ar: جاري فحص %s

en: Cleaning %s
ar: جاري تنظيف %s

en: Metadata
ar: البيانات الوصفية

en: Name
ar: اسم

en: Content
ar: المحتوي

en: Supported formats
ar: الصيغ المدعومة

en: Support
ar: الدعم

en: Method
ar: طريقة

en: Remaining
ar: متبقي

en: Fileformat
ar: نوع الملف

en: Add
ar: إضافة

en: State
ar: الحالة
