The Tor Project - en to az translation catalogue (38 entries)

en: Ready
az: Hazır

en: Choose files
az: Faylları seç

en: All files
az: Bütün fayllar

en: Supported files
az: Dəstəklənən fayllar

en: Clean
az: Təmizlə

en: No metadata found
az: Metadata tapılmadı

en: Dirty
az: Çirkli

en: %s's metadata
az: %s-in metadatası

en: Trash your meta, keep your data
az: Meta-nı sil, data-nı saxla

en: Website
az: Veb səhifə

en: Preferences
az: Xüsusiyyətlər

en: Reduce PDF quality
az: PDF keyfiyyətini azalt

en: Reduce the produced PDF size and quality
az: Hazırlanmış PDF-in ölçü və küyfiyyətini azalt

en: Add unsupported file to archives
az: Dəstəklənməyən faylı arxivə əlavə et

en: Add non-supported (and so non-anonymised) file to output archive
az: Dəstəklənməmiş (o cümlədən, qeyri-anonim) faylı çıxış arxivinə əlavə et

en: Unknown
az: Tanınmayan

en: Not-supported
az: Dəstəklənmir

en: Harmless fileformat
az: Zərərli fayl formatı

en: Fileformat not supported
az: Fayl formatı dəstəklənmir

en: These files can not be processed:
az: Bu fayllar emal edilə bilmir:

en: Filename
az: Fayl adı

en: Reason
az: Səbəb

en: Non-supported files in archive
az: Arxivdəki dəstəklənməyən fayllar

en: Include
az: Daxil et

en: MAT is not able to clean the following files, found in the %s archive
az: %s arxivində tapılmış bu faylları MAT təmizləyə bilmir

en: Checking %s
az: %s-in yoxlanması

en: Cleaning %s
az: %s-in təmizlənməsi

en: Content
az: Mətn

en: Supported formats
az: Dəstəklənən formatlar

en: Support
az: Dəstək

en: Method
az: Üsul

en: Remaining
az: Yerdə qalanlar

en: Fileformat
az: Fayl formatı

en: _File
az: _Fayl

en: _Edit
az: _Dəyişiklik Et

en: _Help
az: _Kömək

en: Add
az: Əlavə et

en: State
az: Vəziyyət
