The Tor Project - en to bg translation catalogue (40 entries)

en: Ready
bg: Готов

en: Choose files
bg: Изборете файл

en: All files
bg: Всички файлове

en: Supported files
bg: Поддържани файлове

en: Clean
bg: Изчисти

en: No metadata found
bg: Няма намерени метаданни

en: Dirty
bg: Мръсно

en: %s's metadata
bg: метаданни за %s's

en: Trash your meta, keep your data
bg: Изтрийте данните си, запазете данните си

en: Website
bg: Уебсайт

en: Preferences
bg: Настройки

en: Reduce PDF quality
bg: Намалете качеството на PDF

en: Reduce the produced PDF size and quality
bg: Намалете качеството и размера на създадения PDF

en: Add unsupported file to archives
bg: Добавете неподдържан файл към архивите

en: Add non-supported (and so non-anonymised) file to output archive
bg: Добави неподдържан (съответно не анонимизиран) файл към изходния архив.

en: Unknown
bg: Непознат

en: Not-supported
bg: Неподдържани

en: Harmless fileformat
bg: Безвреден файлов формат

en: Fileformat not supported
bg: Неподдържан файлов формат

en: These files can not be processed:
bg: Следните файлове не могат да бъдат обработени:

en: Filename
bg: Име на файл

en: Reason
bg: Причина

en: Non-supported files in archive
bg: Неподдържани файлове в архива

en: Include
bg: Включи

en: MAT is not able to clean the following files, found in the %s archive
bg: МАТ не можа да почисти следните файлове намерени в %s архива

en: Checking %s
bg: Проверяване %s

en: Cleaning %s
bg: Изчистване %s

en: Metadata
bg: Метаданни

en: Name
bg: Име

en: Content
bg: Съдържание

en: Supported formats
bg: Поддържани формати

en: Support
bg: Поддръжка

en: Method
bg: Метод

en: Remaining
bg: Оставащо

en: Fileformat
bg: Файлов формат

en: _File
bg: _Файл

en: _Edit
bg: _Редактирай

en: _Help
bg: _Помощ

en: Add
bg: Добави

en: State
bg: Състояние
