The Tor Project - en to ca translation catalogue (40 entries)

en: Ready
ca: Preparat

en: Choose files
ca: Tria els arxius

en: All files
ca: Tots els arxius

en: Supported files
ca: Arxius compatibles

en: Clean
ca: Neteja

en: No metadata found
ca: No s'han trobat metadades

en: Dirty
ca: Brut

en: %s's metadata
ca: %s's metadades

en: Trash your meta, keep your data
ca: Elimina les metes , mantenir les  teves dades

en: Website
ca: Pàgina web

en: Preferences
ca: Preferències

en: Reduce PDF quality
ca: Reduir qualitat del PDF

en: Reduce the produced PDF size and quality
ca: Reduir la mida i qualitat del PDF produït

en: Add unsupported file to archives
ca: Afegir arxiu no compatible als arxius

en: Add non-supported (and so non-anonymised) file to output archive
ca: Afegir arxiu no compatible (i no anonimitzat) a l'arxiu de sortida

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Not-supported
ca: No compatible

en: Harmless fileformat
ca: Format d'Arxiu Inofensiu

en: Fileformat not supported
ca: Format d'arxiu no compatible

en: These files can not be processed:
ca: Aquests arxius no es poden processar:

en: Filename
ca: Nom d'arxiu

en: Reason
ca: Raó

en: Non-supported files in archive
ca: Arxius no compatibles en l'arxiu

en: Include
ca: Inclou

en: MAT is not able to clean the following files, found in the %s archive
ca: MAT no pot netejar els següents arxiu, trobats a %s arxiu

en: Checking %s
ca: Examinant %s

en: Cleaning %s
ca: Netejent %s

en: Metadata
ca: Metadades

en: Name
ca: Nom

en: Content
ca: Contingut

en: Supported formats
ca: Formats compatibles

en: Support
ca: Suport

en: Method
ca: Mètode

en: Remaining
ca: Restant

en: Fileformat
ca: Format d'arxiu

en: _File
ca: _Arxiu

en: _Edit
ca: _Edita

en: _Help
ca: _Ajuda

en: Add
ca: Afegir

en: State
ca: Estat
