The Tor Project - en to cs translation catalogue (39 entries)

en: Ready
cs: Připraveno

en: Choose files
cs: Vybrat soubory

en: All files
cs: Všechny soubory

en: Supported files
cs: Podporované soubory

en: Clean
cs: Vyčistit

en: No metadata found
cs: Nenalezena žádná metadata

en: Dirty
cs: Infikovaný

en: Trash your meta, keep your data
cs: Smazat meta, ponechat data

en: Website
cs: Internetová stránka

en: Preferences
cs: Nastavení

en: Reduce PDF quality
cs: Snížit kvalitu PDF

en: Reduce the produced PDF size and quality
cs: Snížit velikost PDF a jeho kvalitu

en: Add unsupported file to archives
cs: Přidat podporovaný soubor do archivů

en: Add non-supported (and so non-anonymised) file to output archive
cs: Přidat nepodporovaný (a také neanonymizující) soubor do výstupního archivu.

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Not-supported
cs: Nnepodporováno

en: Harmless fileformat
cs: Neškodný formát souboru

en: Fileformat not supported
cs: Formát souboru není podporován

en: These files can not be processed:
cs: Tyto soubory nelze zpracovat:

en: Filename
cs: Název souboru

en: Reason
cs: Důvod

en: Non-supported files in archive
cs: Nepodporované soubory v archivu

en: Include
cs: Přidat

en: MAT is not able to clean the following files, found in the %s archive
cs: MAT nebyl schopen pročistit následující soubory z archivu %s:

en: Checking %s
cs: Kontroluji %s

en: Cleaning %s
cs: Čištění %s

en: Metadata
cs: Meta data

en: Name
cs: Jméno

en: Content
cs: Obsah

en: Supported formats
cs: Podporované formáty

en: Support
cs: Podpora

en: Method
cs: Metoda

en: Remaining
cs: Zbývá

en: Fileformat
cs: Formát souboru

en: _File
cs: _Soubor

en: _Edit
cs: _Úpravy

en: _Help
cs: _Nápověda

en: Add
cs: Přidat

en: State
cs: Stav
