The Tor Project - en to da translation catalogue (39 entries)

en: Ready
da: Klar

en: Choose files
da: Vælg filer

en: All files
da: Alle filer

en: Supported files
da: Understøttede filer

en: Clean
da: Ren

en: No metadata found
da: Ingen metadata fundet

en: Dirty
da: Ikke ren

en: Trash your meta, keep your data
da: Fjern dine metadata, behold de rigtige data

en: Website
da: Hjemmeside

en: Preferences
da: Indstillinger

en: Reduce PDF quality
da: Reducer PDF kvalitet

en: Reduce the produced PDF size and quality
da: Reducer den producerede PDF størrelse og kvalitet

en: Add unsupported file to archives
da: Tilføj ikke understøttede filer til arkiver

en: Add non-supported (and so non-anonymised) file to output archive
da: Tilføj ikke understøttet (og derfor ikke anonymiseret) fil til output arkiv

en: Unknown
da: Ukendt

en: Not-supported
da: Ikke understøttet

en: Harmless fileformat
da: Harmløst filformat

en: Cant read file
da: Kan ikke læse fil

en: Fileformat not supported
da: Filformat ikke støttet

en: These files can not be processed:
da: Disse filer kan ikke blive bearbejdet:

en: Filename
da: Filnavn

en: Reason
da: Årsag

en: Non-supported files in archive
da: Ikke-støttede filer i arkivet

en: Include
da: Inkluder

en: MAT is not able to clean the following files, found in the %s archive
da: MAT kan ikke rense fælgende filer som er fundet i %s arkivet

en: Checking %s
da: Kontrollerer %s

en: Cleaning %s
da: Renser %s

en: Name
da: Navn

en: Content
da: Indhold

en: Supported formats
da: Understøttede formater

en: Support
da: Understøttelse

en: Method
da: Metode

en: Remaining
da: Tilbage

en: Fileformat
da: Filformat

en: _File
da: _Fil

en: _Edit
da: _Rediger

en: _Help
da: _Hjælp

en: Add
da: Tilføj

en: State
da: Tilstand
