The Tor Project - en to el translation catalogue (40 entries)

en: Ready
el: Έτοιμο

en: Choose files
el: Επιλογή αρχείων

en: All files
el: Όλα τα αρχεία

en: Supported files
el: Υποστηριζόμενα αρχεία

en: Clean
el: Εκκαθάριση

en: No metadata found
el: Δεν βρέθηκαν μεταδεδομένα

en: Dirty
el: Βρωμικο

en: %s's metadata
el: %s των μεταδεδομένων

en: Trash your meta, keep your data
el: Διαγράψτε τα μεταδεδομένα, κρατήστε τα δεδομένα

en: Website
el: Ιστοσελίδα

en: Preferences
el: Προτιμήσεις

en: Reduce PDF quality
el: Μειωση της ποιοτητας του PDF

en: Reduce the produced PDF size and quality
el: Μειωση του μεγεθους και της ποιοτητας του PDF

en: Add unsupported file to archives
el: Προσθηκη μη υποστηριζομενων αρχειων

en: Add non-supported (and so non-anonymised) file to output archive
el: Προσθήκη μη υποστηριζομενων (οχι ανώνυμων) αρχειων στο αρχείο εξόδου

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Not-supported
el: Μη-υποστηριζόμενο

en: Harmless fileformat
el: Αβλαβής μορφή αρχείου

en: Fileformat not supported
el: Η μορφή αρχείου δεν υποστηρίζεται

en: These files can not be processed:
el: Αυτά τα αρχεία δεν μπορούν να επεξεργαστούν:

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Reason
el: Λόγος

en: Non-supported files in archive
el: Μη υποστηριζόμενα αρχεία στο αρχείο.

en: Include
el: Συμπεριλαμβάνει

en: MAT is not able to clean the following files, found in the %s archive
el: Το MAT δεν είναι σε θέση να καθαρίσει τα ακόλουθα αρχεία, που βρέθηκαν στο αρχείο %s

en: Checking %s
el: Έλεγχος %s

en: Cleaning %s
el: Εκκαθάριση %s

en: Metadata
el: Μεταδεδομένα

en: Name
el: Όνομα

en: Content
el: Περιεχόμενα

en: Supported formats
el: Υποστηριζόμενα αρχεία

en: Support
el: Υποστήριξη

en: Method
el: Μέθοδος

en: Remaining
el: Υπόλοιπα

en: Fileformat
el: Τύπος αρχείου

en: _File
el: _Αρχείο

en: _Edit
el: _Επεξεργασία

en: _Help
el: _Βοήθεια

en: Add
el: Προσθήκη

en: State
el: Κατάσταση
