The Tor Project - en to eu translation catalogue (40 entries)

en: Ready
eu: Prest

en: Choose files
eu: Hautatu fitxategiak

en: All files
eu: Fitxategi guztiak

en: Supported files
eu: Onartutako fitxategiak

en: Clean
eu: Garbitu

en: No metadata found
eu: Ez da metadaturik aurkitu

en: Dirty
eu: Zikina

en: %s's metadata
eu: %sren metadatuak

en: Trash your meta, keep your data
eu: Zaborrara bota zure meta, gorde zure datuak

en: Website
eu: Webgunea

en: Preferences
eu: Hobespenak

en: Reduce PDF quality
eu: PDF kalitatea murriztu

en: Reduce the produced PDF size and quality
eu: Sortutako PDFaren neurri eta kalitatea murriztu

en: Add unsupported file to archives
eu: Gehitu fitxategi ez onartua artxiboetara

en: Add non-supported (and so non-anonymised) file to output archive
eu: Gehitu fitxategi ez onartua (eta baita anonimotu gabekoa) irteera artxibora

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Not-supported
eu: Ez onartuak

en: Harmless fileformat
eu: Arriskurik gabeko fitxategi formatua

en: Fileformat not supported
eu: Fitxategi formatu ez onartua

en: These files can not be processed:
eu: Fitxategi hauek ezin dira prozesatu:

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Reason
eu: Zergatia

en: Non-supported files in archive
eu: Fitxategi ez onartuak artxiboan

en: Include
eu: Sartu

en: MAT is not able to clean the following files, found in the %s archive
eu: MAT ez da %s artxiboan aurkitutako hurrengo fitxategiak garbitzeko gai

en: Checking %s
eu: %s egiaztatzen

en: Cleaning %s
eu: %s garbitzen

en: Metadata
eu: Metadatuak

en: Name
eu: Izena

en: Content
eu: Edukia

en: Supported formats
eu: Onartutako formatuak

en: Support
eu: Onartu

en: Method
eu: Metodoa

en: Remaining
eu: Faltan

en: Fileformat
eu: Fitxategi-formatua

en: _File
eu: _Fitxategia

en: _Edit
eu: _Editatu

en: _Help
eu: _Laguntza

en: Add
eu: Gehitu

en: State
eu: Egoera
