The Tor Project - en to fa translation catalogue (40 entries)

en: Ready
fa: آماده

en: Choose files
fa: فايل‌ها انتخاب کنید

en: All files
fa: ِهمهٔ فایل‌ها

en: Supported files
fa: فایل های قابل پشتیبانی.

en: Clean
fa: پاک‌کردن

en: No metadata found
fa: هیچ «ابر داده ای» یافت نشد

en: Dirty
fa: کثیف

en: %s's metadata
fa: ابر داده های %s

en: Trash your meta, keep your data
fa: ابر داده ها را دور بریز، داده ها را نگه دار

en: Website
fa: پایگاه اینترنتی

en: Preferences
fa: تنظیمات

en: Reduce PDF quality
fa: کم کردن کیفیت PDF

en: Reduce the produced PDF size and quality
fa: کاهش حجم و کیفیت فایل PDF تولید شده

en: Add unsupported file to archives
fa: فایل هایی که فرمت و نوع آن ها قابل پشتیبانی نیست، به آرشیو ها اضافه شود

en: Add non-supported (and so non-anonymised) file to output archive
fa: فایل هایی که فرمت و نوع آن ها قابل پشتیبانی نیست(و یا قابلیت ناشناخته ماندن ندارند)، به آرشیو خروجی اضافه شود

en: Unknown
fa: ناشناخته

en: Not-supported
fa: غیر قابل قبول

en: Harmless fileformat
fa: فرمت فایل های بی خطر

en: Fileformat not supported
fa: فرمت فایل قابل پشتیبانی نمی باشد.

en: These files can not be processed:
fa: امکان پردازش این فایل ها نبود:

en: Filename
fa: اسم فايل

en: Reason
fa: دلیل

en: Non-supported files in archive
fa: در این آرشیو فایل هایی هست که پشتیبانی نمی شوند

en: Include
fa: شامل

en: MAT is not able to clean the following files, found in the %s archive
fa: مت قادر به پاک کردن فایل های ذیل که در آرشیو %s یافت شدند، نیست

en: Checking %s
fa: در حال بررسی %s

en: Cleaning %s
fa: پاکسازی %s

en: Metadata
fa: ابرداده

en: Name
fa: نام

en: Content
fa: محتوا

en: Supported formats
fa: قوالب قابل قبول

en: Support
fa: پشتیبانی

en: Method
fa: روش

en: Remaining
fa: باقی مانده

en: Fileformat
fa: فرمت فایل

en: _File
fa: _فایل

en: _Edit
fa: _ویرایش

en: _Help
fa: _راهنما

en: Add
fa: افزودن

en: State
fa: حال
