The Tor Project - en to fi translation catalogue (40 entries)

en: Ready
fi: Valmis

en: Choose files
fi: Valitse tiedostot

en: All files
fi: Kaikki tiedostot

en: Supported files
fi: Tuetut tiedostot

en: Clean
fi: Poista henkilötiedot

en: No metadata found
fi: Metatietoja ei löydetty

en: Dirty
fi: Henkilötietoja sisältävä

en: %s's metadata
fi: %s:n metatiedot

en: Trash your meta, keep your data
fi: Tuhoa metatiedot, mutta pidä tiedostot

en: Website
fi: Verkkosivusto

en: Preferences
fi: Asetukset

en: Reduce PDF quality
fi: Vähennä PDF:n laatua

en: Reduce the produced PDF size and quality
fi: Pienennä PDF-tiedostoa ja heikennä sen laatua

en: Add unsupported file to archives
fi: Lisää tukematon tiedosto arkistoihin

en: Add non-supported (and so non-anonymised) file to output archive
fi: Lisää tiedosto, jota ei ole tuettu (eikä sen vuoksi puhdistettu henkilötunnisteista), luotavaan arkistoon.

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Not-supported
fi: Tukematon

en: Harmless fileformat
fi: Harmiton tiedostomuoto

en: Fileformat not supported
fi: Tiedostomuotoa ei ole tuettu

en: These files can not be processed:
fi: Seuraavia tiedostoja ei voida käsitellä:

en: Filename
fi: Tiedostonimi

en: Reason
fi: Syy

en: Non-supported files in archive
fi: Arkistossa on tiedostoja, joita ei ole tuettu.

en: Include
fi: Sisällytä

en: MAT is not able to clean the following files, found in the %s archive
fi: MAT ei voi puhdistaa seuraavia arkistossa %s olevia tiedostoja

en: Checking %s
fi: Tarkistetaan %s

en: Cleaning %s
fi: Poistetaan henkilötiedot kohteesta %s

en: Metadata
fi: Metatiedot

en: Name
fi: Nimi

en: Content
fi: Sisältö

en: Supported formats
fi: Tuetut tiedostomuodot

en: Support
fi: Tuki

en: Method
fi: Menetelmä

en: Remaining
fi: Jäljellä

en: Fileformat
fi: Tiedostomuoto

en: _File
fi: _Tiedosto

en: _Edit
fi: _Muokkaa

en: _Help
fi: _Opaste

en: Add
fi: Lisää

en: State
fi: Tila
