The Tor Project - en to fo translation catalogue (40 entries)

en: Ready
fo: Klárt

en: Choose files
fo: Vel fílu

en: All files
fo: Allar fílur

en: Supported files
fo: Gildugar fílur

en: Clean
fo: Reint

en: No metadata found
fo: Eingin metadáta funnin

en: Dirty
fo: Skitið

en: %s's metadata
fo: Metadáta hjá %s

en: Trash your meta, keep your data
fo: Tveit burtur meta, hald upp á dátu

en: Website
fo: Vevsíða

en: Preferences
fo: Stillingar

en: Reduce PDF quality
fo: Lækka góðskuna á PDF

en: Reduce the produced PDF size and quality
fo: Minka um støddina og góðskuna á PDF

en: Add unsupported file to archives
fo: Legg ógildugar fílur til goymsluna

en: Add non-supported (and so non-anonymised) file to output archive
fo: Legg ógilduga (og ikki-dulnevnda) fílu til úttaksgoymsluna

en: Unknown
fo: Ókent

en: Not-supported
fo: Ógildugt

en: Harmless fileformat
fo: Óskaðiligt fílusnið

en: Fileformat not supported
fo: Fílusnið ikki gildugt

en: These files can not be processed:
fo: Hesar fílur kunnu ikki viðgerast:

en: Filename
fo: Fílunavn

en: Reason
fo: Orsøk

en: Non-supported files in archive
fo: Ógildugar fílur í goymslu

en: Include
fo: Tak við

en: MAT is not able to clean the following files, found in the %s archive
fo: MAT fær ikki reinsað hesar fílur, funnar í %s-goymsluni

en: Checking %s
fo: Kannar %s

en: Cleaning %s
fo: Reinsar %s

en: Metadata
fo: Metadáta

en: Name
fo: Navn

en: Content
fo: Innihald

en: Supported formats
fo: Gildug snið

en: Support
fo: Vegleiðing

en: Method
fo: Háttalag

en: Remaining
fo: Eftirstandandi

en: Fileformat
fo: Fìlusnið

en: _File
fo: _Fíla

en: _Edit
fo: _Broyt

en: _Help
fo: _Hjálp

en: Add
fo: Legg afturat

en: State
fo: Støða
