The Tor Project - en to fy translation catalogue (13 entries)

en: Ready
fy: Klear

en: Website
fy: Webside

en: Preferences
fy: Foarkarren

en: Unknown
fy: Unbekend

en: Filename
fy: Triemnamme

en: Reason
fy: Reden

en: Name
fy: Namme

en: Content
fy: Ynhâld

en: Support
fy: Stipe

en: Method
fy: Metoade

en: Fileformat
fy: Triemformaat

en: _File
fy: _Triem

en: _Edit
fy: _Bewurkje
