The Tor Project - en to ga translation catalogue (18 entries)

en: Ready
ga: Réidh

en: Choose files
ga: Roghnaigh comhaid

en: All files
ga: Achan comhad

en: Clean
ga: Glan

en: Dirty
ga: Salach

en: %s's metadata
ga: Meiteashonraí %s

en: Website
ga: Suíomh Idirlín

en: Preferences
ga: Airithintí

en: Filename
ga: Ainm Chomhaid

en: Reason
ga: Fáth

en: Metadata
ga: Meiteashonraí

en: Name
ga: Ainm

en: Support
ga: Tacaíocht

en: Method
ga: Módh

en: _File
ga: _Comhad

en: _Edit
ga: _Athraigh

en: _Help
ga: _Cuidiú

en: State
ga: Stát
