The Tor Project - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Ready
hi: तैयार

en: Choose files
hi: फाइल्स को चुने

en: All files
hi: सभी फाइलें

en: Clean
hi: साफ़ करो

en: Website
hi: वेबसाइट

en: Preferences
hi: पसंद

en: Unknown
hi: अज्ञात

en: Filename
hi:  फ़ैल का नाम​

en: Supported formats
hi: सहयोगित बाह्य रूप

en: Add
hi: डालो

en: State
hi: स्थिति
