The Tor Project - en to hr_HR translation catalogue (40 entries)

en: Ready
hr_HR: Spremno

en: Choose files
hr_HR: Odaberite datoteke

en: All files
hr_HR: Sve datoteke

en: Supported files
hr_HR: Podržane datoteke

en: Clean
hr_HR: Čisto

en: No metadata found
hr_HR: Metapodaci nisu pronađeni

en: Dirty
hr_HR: Prljavo

en: %s's metadata
hr_HR:  metapodaci %s

en: Trash your meta, keep your data
hr_HR: Odbaci meta, ostavi podatke

en: Website
hr_HR: Web stranica

en: Preferences
hr_HR: Preference

en: Reduce PDF quality
hr_HR: Smanji PDF kvalitetu

en: Reduce the produced PDF size and quality
hr_HR: Smanji PDF veličinu i kvalitetu

en: Add unsupported file to archives
hr_HR: Dodaj nepodržane datoteke u arhive

en: Add non-supported (and so non-anonymised) file to output archive
hr_HR: Dodaj nepodržane (i neanonimizirane) datoteke u izlazni arhiv

en: Unknown
hr_HR: Nepoznato

en: Not-supported
hr_HR: Nije podržano

en: Harmless fileformat
hr_HR: Bezopasan format datoteke

en: Fileformat not supported
hr_HR: Format datoteke nije podržan

en: These files can not be processed:
hr_HR: Ove datoteke se ne mogu obraditi:

en: Filename
hr_HR: Ime datoteke

en: Reason
hr_HR: Razlog

en: Non-supported files in archive
hr_HR: Nepodržane datoteke u arhivi

en: Include
hr_HR: Uključi

en: MAT is not able to clean the following files, found in the %s archive
hr_HR: MAT ne može očistiti sljedeće datoteke pronađene u %s arhivi

en: Checking %s
hr_HR: Provjeravam %s

en: Cleaning %s
hr_HR: Čistim %s

en: Metadata
hr_HR: Metapodaci

en: Name
hr_HR: Ime

en: Content
hr_HR: Sadržaj

en: Supported formats
hr_HR: Podržani formati

en: Support
hr_HR: Podrška

en: Method
hr_HR: Metoda

en: Remaining
hr_HR: Preostalo

en: Fileformat
hr_HR: Format datoteke

en: _File
hr_HR: _Datoteka

en: _Edit
hr_HR: _Uredi

en: _Help
hr_HR: _Pomoć

en: Add
hr_HR: Dodaj

en: State
hr_HR: Stanje
