The Tor Project - en to hu translation catalogue (40 entries)

en: Ready
hu: Kész

en: Choose files
hu: Fájlok kiválasztása

en: All files
hu: Minden fájl

en: Supported files
hu: Támogatott fájlok

en: Clean
hu: Tisztítás

en: No metadata found
hu: Nem található metaadat

en: Dirty
hu: Piszkos

en: %s's metadata
hu: %s metaadata

en: Trash your meta, keep your data
hu: Kukázd a metaadatot, tartsd meg az adatot

en: Website
hu: Weboldal

en: Preferences
hu: Preferenciák

en: Reduce PDF quality
hu: PDF minőség csökkentése

en: Reduce the produced PDF size and quality
hu: A létrehozott PDF méretének és minőségének csökkentése

en: Add unsupported file to archives
hu: A nem támogatott fájlok hozzáadása az archívumhoz

en: Add non-supported (and so non-anonymised) file to output archive
hu: A nem támogatott (így nem is anonimizált) fájlok archívumba küldése

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Not-supported
hu: Nem támogatott

en: Harmless fileformat
hu: Ártalmatlan fájltípus

en: Fileformat not supported
hu: Fájltípus nem támogatott

en: These files can not be processed:
hu: Ezeket a fájlokat nem lehet feldolgozni:

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Reason
hu: Oka

en: Non-supported files in archive
hu: Nem támogatott fájlok az archívumban

en: Include
hu: Tartalmaz

en: MAT is not able to clean the following files, found in the %s archive
hu: MAT nem képes megtisztítani a következő fájlokat amik ebben az archívumban találhatók %s

en: Checking %s
hu: %s ellenőrzése

en: Cleaning %s
hu: %s tisztítása

en: Metadata
hu: Metaadat

en: Name
hu: Név

en: Content
hu: Tartalom

en: Supported formats
hu: Támogatott formátumok

en: Support
hu: Támogatás

en: Method
hu: Metódus

en: Remaining
hu: Hátralévő

en: Fileformat
hu: Fájlformátum

en: _File
hu: _Fájl

en: _Edit
hu: _Szerkesztés

en: _Help
hu: _Súgó

en: Add
hu: Hozzáad

en: State
hu: Állapot
