The Tor Project - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Ready
is: Tilbúið

en: Choose files
is: Veldu skrár

en: All files
is: Allar skrár

en: Supported files
is: Studdar skrár

en: Website
is: Vefsvæði

en: Preferences
is: Kjörstillingar

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Filename
is: Skráarheiti

en: Reason
is: Ástæða

en: Metadata
is: Lýsigögn

en: Name
is: Heiti

en: _File
is: _Skrá

en: _Edit
is: Br_eyta

en: Add
is: Bæta við
