The Tor Project - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Ready
lt: Pasiruošę

en: Choose files
lt: Pasirinkite failus

en: All files
lt: Visi failai

en: Supported files
lt: Palaikomi failai

en: Clean
lt: Išvalyti

en: No metadata found
lt: Metaduomenų nerasta

en: Website
lt: Internetinė svetainė

en: Preferences
lt: Nuostatos

en: Reduce PDF quality
lt: Sumažinti PDF kokybę

en: Reduce the produced PDF size and quality
lt: Sumažinti sukurto PDF dydį ir kokybę

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Reason
lt: Priežastis

en: Metadata
lt: Metaduomenys

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Content
lt: Turinys

en: Supported formats
lt: Palaikomi formatai

en: Support
lt: Palaikymas

en: Method
lt: Metodas

en: Remaining
lt: Liko

en: Fileformat
lt: Failo formatas

en: _File
lt: _Failas

en: _Edit
lt: _Taisa

en: _Help
lt: _Pagalba

en: Add
lt: Pridėti

en: State
lt: Būsena
