The Tor Project - en to lv translation catalogue (37 entries)

en: Ready
lv: Gatavs

en: Choose files
lv: Izvēlēties datnes

en: All files
lv: Visas datnes

en: Supported files
lv: Atbalstītās datnes

en: Clean
lv: Tīrīt

en: No metadata found
lv: Metadati netika atrasti

en: Dirty
lv: Novecojis

en: %s's metadata
lv: %s's metadati

en: Trash your meta, keep your data
lv: Atbrīvoties no meta, saglabāt Jūsu datus

en: Website
lv: Tīmekļa vietne

en: Reduce PDF quality
lv: Samazināt PDF kvalitāti

en: Reduce the produced PDF size and quality
lv: Samazināt veidotā PDF lielumu un kvalitāti

en: Add unsupported file to archives
lv: Pievienot arhīviem neatbalstītu datni

en: Add non-supported (and so non-anonymised) file to output archive
lv: Pievienot izvades arhīvam neatbalstītu (un, tādējādi, neanonimizētu) datni

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Not-supported
lv: Netiek atbalstīts

en: Harmless fileformat
lv: Nekaitīgs datu formāts

en: Cant read file
lv: Nevar nolasīt datni

en: Fileformat not supported
lv: Neatbalstīts datu formāts

en: These files can not be processed:
lv: Šīs datnes nevar apstrādāt:

en: Filename
lv: Datnes vārds

en: Reason
lv: Iemesls

en: Non-supported files in archive
lv: Arhīvā atrodošās neatbalstītās datnes

en: Include
lv: Iekļaut

en: MAT is not able to clean the following files, found in the %s archive
lv: MAT nespēj iztīrīt šīs datnes, kas atrastas arhīvā %syhhh

en: Checking %s
lv: Pārbauda %s

en: Cleaning %s
lv: Tīra %s

en: Metadata
lv: Metadati

en: Name
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: Supported formats
lv: Atbalstītie formāti

en: Support
lv: Atbalsts

en: Method
lv: Metode

en: Remaining
lv: Atlicis

en: Fileformat
lv: Datnes formāts

en: Add
lv: Pievienot

en: State
lv: Stāvoklis
